REJON POZNAŃ TEREN WSCHÓD

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XXIII IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2021/2022

 
 W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian
po określeniu kalendarza roku szkolnego

LP


NAZWA ZAWODÓW

DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.


Festiwal sztafet lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców


29.09.2021

 

Środa Wlkp.

 

komunikat

oświadczenie

 

    komunikat

wyniki

 

2.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt

 

23.11.2021

 

 Gniezno

komunikat

oświadczenie

komunikat

 

3.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie chłopców

 

24.11.2021

 

 Gniezno

komunikat

oświadczenie 

komunikat

4.


Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

15.11.2021

Nowe    Miasto     n.Wartą 

komunikat

oświadczenie

komunikat

 

5.


Mistrzostwa w unihokeju chłopców

16.11.2021

Nowe    Miasto     n.Wartą 

 

 

komunikat

oświadczenie

komunikat

 

6.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt

 29.11.2021

 Gniezno

komunikat

oświadczenie

komunikat

 

7.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym chłopców

29.11.2021

 Gniezno

komunikat

oświadczenie

 

komunikat

 

8.


Mistrzostwa w futsalu

25.03.2022

SP 12 Gniezno 

 

       komunikat

oświadczenie

 p. Adam Heliasz

   komunikat

 

9.


Mistrzostwa
w piłce ręcznej dziewcząt

05.04.2022

 SP 12 Gniezno

       komunikat

 p. Adam Heliasz

komunikat

 

10.


Mistrzostwa
w piłce ręcznej chłopców

31.03.2022

ZMIANA MIEJSCA !!!
HALA GOSIR (stara hala)
ul. Sportowa 3-5
Gniezno

     komunikat

 

p. Piotr Golasiński 

 

11.


Mistrzostwa
w piłce siatkowej dziewcząt

08.04.2022

 SP 6 Śrem

       komunikat

 

12.


Mistrzostwa
w piłce siatkowej chłopców

 11.04.2022

SP 1 Śrem

         komunikat

 

 

13.


Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

07.04.2022

 Dębnica

       komunikat

     

p. Waldemar Gołochowicz 

komunikat

 

14.


Mistrzostwa w koszykówce chłopców

 

 13.04.2022

 

SP 2 Gniezno 

       komunikat

     

p. Piotr Golasiński 

komunikat

 

15.


Szkolna
Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i 
chłopców

strefa

strefa

strefa

strefa

16.


Mistrzostwa
w piłce nożnej dziewcząt

strefa

strefa

strefa

strefa

17.


Mistrzostwa
w piłce nożnej chłopców

 12.05.2022

 Śrem

orlik ul. Poznańska 15 Park Miejski godz.9:00

      komunikat

   p. Stanisław           Płociennik

    komunikat

 

18.


Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

18.05.2022

Dolsk 

       komunikat

   p. Stanisław           Płociennik

    komunikat

19.


Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców

18.05.2022

 Dolsk

       komunikat

   p. Stanisław           Płociennik

 

   komunikat