REJON KONIN

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XXV IGRZYSK DZIECI

ROK SZKOLNY 2023/2024


Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w kalendarzu.

 

LP

NAZWA
ZAWODÓW

DATA

MIEJSCE

KOMUNIKAT
ORGANIZA-
CYJNY

KOMUNIKAT
KOŃCOWY

1.

Festiwal sztafet lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców

20.09.2023
godz. 9.30
(weryfikacja do
godz. 9.10)

Stadion Leśny
w Słupcy
ul. Gajowa 4 

 kliknij

kliknij

2.

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt

19.10.2023
godz. 9.30,
weryfikacja do
9.15

Przykona,
hala sportowa,
ul. Szkolna

kliknij

kliknij

3.

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie chłopców

19.10.2023
godz. 9.30,
weryfikacja do
9.15 

Przykona,
hala sportowa,
ul. Szkolna 

 kliknij

kliknij

4.

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

08.11.2023
godz. 9.30,
weryfikacja do
9.15

Brudzew, hala
sportowa przy
ZS, ul.
Powstańców
Wlkp. 35

 kliknij

kliknij

5.

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

09.11.2023
godz. 9.30,
weryfikacja do
9.15

Brudzew, hala
sportowa przy
ZS, ul.
Powstańców
Wlkp. 35

 kliknij

 kliknij

6.

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt

07.12.2023r.
(było 08.12),
godz. 9.30,
weryfikacja do
godz. 9.15.

Kłodawa, hala
sportowa, ul.
Kościelna 15 

 kliknij

kliknij

7.

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym  chłopców

07.12.2023r.
(było 08.12),
godz. 9.30,
weryfikacja do
godz. 9.15.

Kłodawa, hala
sportowa, ul.
Kościelna 15

 kliknij

kliknij

8.

Mistrzostwa w futsalu

26 lutego 2024r. godz. 10.00 (weryfikacja do godz. 9.45)

HALA MOSiR RONDO w Koninie, ul. Al. 1 Maja 1a

kliknij

 

9.

Mistrzostwa
w piłce ręcznej dziewcząt

05.03.2024, godz. 9.30 (weryfikacja do godz. 9.15)

Konin, hala MOSiR Rondo, ul. 1 Maja 1a

 kliknij

 

10.

Mistrzostwa
w piłce ręcznej chłopców

06.03.2024, godz. 9.30 (weryfikacja do godz. 9.15)


 

 Miejsce: Konin, hala MOSiR Rondo, ul. 1 Maja 1a

 kliknij

 

11.

Mistrzostwa
w piłce siatkowej dziewcząt

26.03.2024, godz. 9.30 (weryfikacja do godz. 9.15)

Konin, hala sportowa MOSiR,  ul. Dworcowa 2a 

 kliknij

 

12.

Mistrzostwa
w piłce siatkowej chłopców

27.03.2024, godz. 9.30 (weryfikacja do godz. 9.15)

Konin, hala sportowa MOSiR,  ul. Dworcowa 2a 

kliknij

 

13.

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

08.03.2024, godz. 9.30 (weryfikacja do godz. 9.15) 

 

Konin, hala MOSiR, ul. Dworcowa 2a

 kliknij

 

14.

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

19.03.2024, godz. 9.30 (weryfikacja do godz. 9.15)

Ostrowite, hala sportowa, ul. Szkolna 4

 

kliknij

 

15.

Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym
dz. i chł.

 

 

 

 

16.

Mistrzostwa w trójboju lekkoatletycznym
dz. i chł.

 

 

 

 

17.

Mistrzostwa
w piłce nożnej dziewcząt

 

 

 

 

 

18.

Mistrzostwa
w piłce nożnej chłopców