REJON LESZNO

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XXII IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2020/2021

 
 W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian
po określeniu kalendarza roku szkolnego

 

LP


NAZWA ZAWODÓW

DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt

 

 WOLSZTYN

WYJĄTKOWO
 W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 ZAWODY NIE ODBĘDĄ SIĘ 

 

2.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie chłopców

 

WOLSZTYN 

WYJĄTKOWO
 W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 ZAWODY NIE ODBĘDĄ SIĘ 

 

3.


Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

 

KĘBŁOWO

/SIEDLEC 

WYJĄTKOWO
 W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 ZAWODY NIE ODBĘDĄ SIĘ 

 

4.


Mistrzostwa w unihokeju chłopców

 

KĘBŁWOW SIEDLEC 

WYJĄTKOWO
 W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 ZAWODY NIE ODBĘDĄ SIĘ 

 

5.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt

 

 KOŚCIAN ŚMIGIEL

 

ZAWODY ODWOŁANE 

 

6.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym chłopców

 

KOŚCIAN SMIGIEL 

 

ZAWODY ODWOŁANE 

 

7.


Mistrzostwa w futsalu

 

KOŚCIAN 

ZAWODY ODWOŁANE

 

8.


Mistrzostwa
w piłce ręcznej dziewcząt

 

LESZNO 

 

ZAWODY ODWOŁANE 

 

9.


Mistrzostwa
w piłce ręcznej chłopców

 

LESZNO 

ZAWODY ODWOŁANE

 

10.


Mistrzostwa
w piłce siatkowej dziewcząt

 28.05.21

LESZNO

SP 9 

godz. 9.00

Hala ul. Szczepanowskiego 15

SRS  DO 24.05.21

 

11.


Mistrzostwa
w piłce siatkowej chłopców

  28.05.21

LESZNO

SP9 

nie odbędą się

nie zgłosili się reprezentanci co najmniej dwóch powiatów

SRS  DO 24.05.21

Rejon Leszno reprezentuje Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie 

12.


Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

28.05.21 

LESZNO SP7 

HALA TRAPEZ

ul. Z. Starego 1

godz. 9.00

SRS  DO 21.05.21

 

13.


Mistrzostwa w koszykówce chłopców

 28.05.21

 LESZNO

SP7 HALA TRAPEZ 

ul. Z. Starego 1

GODZ. 9.00

SRS  DO 21.05.21

 

14.


Szkolna
Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i 
chłopców

strefa

strefa

strefa

strefa

15.


Mistrzostwa
w piłce nożnej dziewcząt

strefa

strefa

Zgłoszenia do
23.05.2021
ZOBACZ

strefa

16.


Mistrzostwa
w piłce nożnej chłopców

 2.06.2021

 KOŚCIAN

Osiedle Konstytucji; Orlik
Godz. 10.00

SRS  DO 24.05.21 

 

17.


Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

8.06.2021 

GOSTYŃ

SP 1  ul. Lipowa; godz. 10.00

SRS  DO 4.06.21

 

18.


Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców

  8.06.2021

GOSTYŃ 

SP 1 ; ul. Lipowa; godz. 10.00

SRS  DO 4.06.21