KALENDARZ
XXV LICEALIADY

ROK SZKOLNY 2023/2024 

Aktualizacja 14.02.2024 

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w kalendarzu

LP

Nazwa imprezy

Rocznik uczestnika

Termin zakończenia zawodów/widełki

 

Komunikat Organizacyjny

Komunikat Końcowy

Powiatowych

Rejonowych

Półfinałowych/
strefowych

Wojewódzkich

 

1.

 

Festiwal sztafet
lekkoatletycznych

dziewcząt i chłopców

 

 

 

2004
i młodsi

 

_______

 

do 29.09.2023r.

 

 

_______

 

 

POZNAŃ

5.10.2023r.


ZOBACZ
LISTA

PROGRAM

ROZSTAWIENIE SZTAFET

 

ZOBACZ

 

2.

 

Szkolna Liga lekkoatletyczna
dziewcząt i chłopców

 

 

 

2004
i młodsi

 

 

 

do 21.10.2023r.

 

______

 

______

 

 

ZOBACZ 

 

3.

 

Mistrzostwa w Sztafetowych
Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

2004
i młodsi

 

do 26.09.2023r.

 

______

 

______

 

 

POZNAŃ

10.10.2023r.

 

ZOBACZ

LISTA 

 

ZOBACZ 

 

4.

 

Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu
dziewcząt i chłopców

 

 

 

2004
i młodsi

 

do 20.10.2023r.

 

______

 

______

 

POZNAŃ

29.11.2023r.

 

LISTA

LISTA INDYWIDUALNA

ZOBACZ

SERIE

ZGŁOSZENIE

PROMOCJA

 

 

WYNIKI OFICJALNE

 

5.I

 

Strefa I
Mistrzostw w badmintonie dziewcząt i chłopców

 

 

2004
i młodsi

 

 

 

 

ROJÓW

26.10.2023 

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

5.II

 

Strefa II
Mistrzostw w badmintonie dziewcząt i chłopców

 

 

2004
i młodsi

 

 

 

 

TRZCIANKA

27.10.2023

 

ZOBACZ

 

ZOBACZ 

 

5.

 

Drużynowe Mistrzostwa
w Badmintonie dziewcząt i chłopców

 

 

2004
i młodsi

 

do

30.09.2023r.

 

______

 

 

Strefy do

14.10.2023r

 

 

POZNAŃ

14.11.2023r.

ZOBACZ 1

ZOBACZ
FINAŁ

 

 

ZOBACZ

 

6.I

 

Strefa I

Mistrzostw w Unihokeju dziewcząt

 

 

2004
i młodsi

 

 

 

 

WIELEŃ

29.11.2023 

 

ZOBACZ 

ZOBACZ

 

6.II

 

Strefa II

Mistrzostw w Unihokeju dziewcząt

 

 

2004
i młodsi

 

 

 

 

SWARZĘDZ

30.11.2023 

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ

 

6.III

 

Strefa III

Mistrzostw w Unihokeju dziewcząt

 

 

2004
i młodsi

 

 

 

 

ZBĄSZYŃ 

30.11.2023 

 

ZOBACZ 

ZOBACZ

 

6.

 

Mistrzostwa w Unihokeju
dziewcząt
Finał

 

 

2004
i młodsi

 

do 21.10.2023r.

 

______

 

Strefy do
30.11.2023r.

 

ZBĄSZYŃ
19.12.2023r.


    

 ZOBACZ 1

ZOBACZ FINAŁ

  

ZOBACZ

 

7.I

 

Strefa I
Mistrzostw w Unihokeju chłopców

 

 

2004
i młodsi

 

 

 

 

KONIN

24.11.2023

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

7.II

 

Strefa II
Mistrzostw w Unihokeju chłopców

 

 

2004
i młodsi

 

 

 

 

WIELEŃ

27.11.2023

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

7.III

 

Strefa III
Mistrzostw w Unihokeju chłopców

 

 

2004
i młodsi

 

 

 

 

SWARZĘDZ

29.11.2023 

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

7.

 

Mistrzostwa w Unihokeju chłopców

Finał

 

 

2004
i młodsi

 

do 21.10.2023r.

 

______

 

Strefy do
30.11.2023r.

 

NOWY TOMYŚL

18.12.2023r.

 

ZOBACZ 1 

ZOBACZ FINAŁ

 

ZOBACZ 

 

8.

 

Drużynowe Mistrzostwa w Szachach
dziewcząt i chłopców

 

 

 

2004
i młodsi

 

do 10.11.2023r.

 

______

 

______

 

WĄGROWIEC

13.12.2023r.

 

ZOBACZ

 

ZOBACZ

WYNIKI 

 

9.

 

Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie
Stołowym dziewcząt i chłopców

 

 

2004
i młodsi

 

do 18.11.2023r.

 

do 9.12.2023r.

 

______

 

OBORNIKI

18.03.2024r.

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

10A.

 

Półfinał A
Mistrzostw
w Piłce Ręcznej dziewcząt

 

2004
i młodsi

 

 

 

 

 OBORNIKI
19.03.2024

1.R.WSCHÓD I
2.R.ZACHÓD
3.R.POZNAŃ
4.R.LESZNO

 

ZOBACZ

 

ZOBACZ 

 

10B.

 

Półfinał B
Mistrzostw
w Piłce Ręcznej dziewcząt

 

2004
i młodsi

 

 

 

 

WĄGROWIEC
7.03.2024

1.R.WSCHÓD II
2.R.KALISZ
3.R.KONIN
4.R.PIŁA

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ

 

10.

 

Mistrzostwa
w Piłce Ręcznej dziewcząt
Finał

 

 

2004
i młodsi

 

do
10.11.2023r.

 

do
30.11.2023r.

 

03.2024
do ustalenia

 

WĄGROWIEC

17.04.2024

 

ZOBACZ

 

ZOBACZ 

 

11A.

 

Półfinał A
Mistrzostw
w Piłce Ręcznej chłopców

 

2004
i młodsi

 

 

 

 

WĄGROWIEC 
06.03.2024

1.R.POZNAŃ I
2.R.KALISZ 
3.R.PIŁA
4.R.LESZNO

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ

 

11B.

 

Półfinał B
Mistrzostw
w Piłce Ręcznej chłopców

 

2004
i młodsi

 

 

 

 

OBORNIKI
04.04.2024

1.R.POZNAŃ II
2.R.ZACHÓD
3.R.WSCHÓD
4.R.KONIN 

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

11.

 

Mistrzostwa
w Piłce Ręcznej chłopców
Finał

 

 

2004
i młodsi

 

do
10.11.2023r.

 

do
30.12.2023 
r.

 

03.2024
do ustalenia

 

WĄGROWIEC

17.04.2024

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ

 

12.

 

Mistrzostwa w futsalu

 

 

2004
i młodsi

 

do
15.12.2023r.

 

do
16.03.2024r.

 

______

 

WRZEŚNIA

26.03.2024

 

ZOBACZ

 

ZOBACZ 

 

13A

 

Półfinał A
Mistrzostw w Koszykówce dziewcząt

 

2004
i młodsi

 

 

 

NOWY TOMYŚL
10.04.2024

 

1.R.WSCHÓD I
2.R.ZACHÓD
3.R.KALISZ
4.R.POZNAŃ 

 

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

13B.

 

Półfinał B
Mistrzostw w Koszykówce dziewcząt

 

2004
i młodsi

 

 

 

PIŁA 
17.04.2024

 

1.R.WSCHÓD II
2.R.PIŁA
3.R.LESZNO
4.R.KONIN 

 

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ

 

13.

 

Mistrzostwa w Koszykówce
dziewcząt
Finał

 

 

2004
i młodsi

 

do 17.02.2024r.

 

do 15.03.2024r.

 

do 

13.04.2024r. do ustalenia

 

POZNAŃ      24.04.2024r.     

 

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

14A.

 

Półfinał A
Mistrzostw w Koszykówce chłopców

 

2004
i młodsi

 

 

 

 NOWY TOMYŚL

5.04.2024

 

1.R.ZACHÓD I
2.R.WSCHÓD
3.R.KONIN
4.R.PIŁA

 

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ

 

 

14B.

 

Półfinał B
Mistrzostw w Koszykówce chłopców

 

2004
i młodsi

 

 

 

LESZNO 
11.04.2024

 

1.R.ZACHÓD II
2.R.LESZNO
3.R.KALISZ
4.R.POZNAŃ 

 

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

14.

 

Mistrzostwa w Koszykówce
chłopców
Finał

 

 

2004
i młodsi

 

do 17.02.2024r.

 

do 15.03.2024r.

 

do
13.04.2024r. do ustalenia

 

 NOWY TOMYŚL
30.04.2024

    

 

ZOBACZ 

 

 

15.

 

Mistrzostwa w aerobiku grupowym
FINAŁ WOJEWÓDZKI

 

 

2004
i młodsi

 

______

 

______

 

______

 

 

PLESZEW

12.06.2024r.

 

ZOBACZ 

 

 

16A.

 

Półfinał A
Mistrzostw

w Piłce Siatkowej dziewcząt

 

2004
i młodsi

 

 

 

SZAMOTUŁY
16.04.2024

 

1.R.KALISZ I
2.R.ZACHÓD
3.R.WSCHÓD
4.R.LESZNO 

 

ZOBACZ

 

ZOBACZ 

 

16B.

 

Półfinał B
Mistrzostw

w Piłce Siatkowej dziewcząt

 

2004
i młodsi

 

 

 

 KALISZ
17.04.2024

 

1.R.KALISZ II
2.R.POZNAŃ
3.R.KONIN
4.R.PIŁA

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

16.

 

Mistrzostwa
w Piłce Siatkowej dziewcząt

Finał

 

2004
i młodsi

 

do 17.02.2024r.

 

do 20.03.2024r.

 

do
13.04.2024r.
do ustalenia

 

SZAMOTUŁY 

30.04.2024

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

17A.

 

Półfinał A
Mistrzostw

w Piłce Siatkowej chłopców

 

2004
i młodsi

 

 

 

SZAMOTUŁY
17.04.2024

 

1.R.POZNAŃ I
2.R.PIŁA
3.R.ZACHÓD
4.R.WSCHÓD 

 

ZOBACZ

 

ZOBACZ 

 

17B.

 

Półfinał B
Mistrzostw

w Piłce Siatkowej chłopców

 

2004
i młodsi

 

 

 

 POZNAŃ
10.04.2024

1.R.POZNAŃ II
2.R.KALISZ
3.R.LESZNO
4.R.KONIN

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

17.

 

Mistrzostwa
w Piłce Siatkowej chłopców

Finał

 

 

2004
i młodsi

 

do 17.02.2024r.

 

do 20.03.2024r.

 

do
13.04.2024r.
do ustalenia

 

POZNAŃ
23.04.2024 

 

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

18.

 

Mistrzostwa w Drużynowych
Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

2006
i młodsi

 

do 27.03.2024r.

 

______

 

______

 

ŻERKÓW

19.04.2024r.

ZOBACZ

ZOBACZ 2

ZGŁOSZENIA

PROGRAM MINUTOWY

MAPKA 

LISTA NUMEROWA

LISTA SZKÓŁ

 

WYNIKI DRUŻYNOWE

WYNIKI INDYWIDUALNE 

 

19.

 

Mistrzostwa
w Piłce Nożnej chłopców

 

 

2004
i młodsi

 

do

23.03.2024r.

 

do

10.04.2024r.

 

______

 

KALISZ
25.04 2024r.

 

 

ZOBACZ

 

ZOBACZ 

 

20.

 

Mistrzostwa w koszykówce 3×3
dziewcząt

 

 

2006
i młodsi

 

______

 

do
11.05.2024r.

 

______

 

NOWY TOMYŚL 21.05.2024r.
     

 

ZOBACZ 

 

 

21.

 

Mistrzostwa w koszykówce 3×3
chłopców

 

 

2006
i młodsi

 

______

 

do
11.05.2024r.

 

______

 

NOWY TOMYŚL 21.05.2024r.     

 

ZOBACZ 

 

 

22.

 

Mistrzostwa
w drużynowym biegu na orientację

 

 

2004
i młodsi

 

______

 

______

 

______

 

SOLEC

(powiat wolsztyński) 

29.05.2024r.

 

ZOBACZ 

 

 

 

 

23.

 

Mistrzostwa w Siatkowej
Piłce Plażowej dziewcząt

 

 

2004
i młodsi


do 7.05.2024r

 

do 22.05.2024r.

 

 

______

 

WRZEŚNIA

28.05.2024r.

 

 

ZOBACZ

 

 

24.

 

Mistrzostwa w Siatkowej
Piłce Plażowej chłopców

 

 

2004
i młodsi

 

do 7.05.2024r.

 

 do 22.05.2024r.

 

 

______

 

WRZEŚNIA

28.05.2024r.

 

 

ZOBACZ

 

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego