REJON KONIN

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XXV LICEALIADY

ROK SZKOLNY 2023/2024


Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w kalendarzu.

LP

NAZWA ZAWODÓW

DATA

MIEJSCE

KOMUNIKAT ORGANIZA-
CYJNY

KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.

Festiwal sztafet
lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców

  20.09.2023
godz.
11.20/11.45
(weryfikacja do
godz. 11.00
szczegóły dot.
godz.
rozpoczęcia
zawodów w
komunikacie
organizacyjnym)

Stadion Leśny w Słupcy,

ul. Gajowa 4              

kliknij

kliknij

2.

Szkolna Liga
lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców

17.10.2023
godz. 9.30
(weryfikacja do
godz. 9.10)

Stadion Leśny
w Słupcy,
ul.Gajowa 4 

kliknij

 kliknij

3.

Drużynowe
Mistrzostwa w Badmintonie dziewcząt i chłopców

strefa

strefa

strefa

strefa

4.

Mistrzostwa
w unihokeju
dziewcząt i chłopców

strefa

strefa

strefa

strefa

5.

Drużynowe
Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dziewcząt

11.12.2023
(było 07.12),
godz. 9.30,
weryfikacja do
godz. 9.15

Kłodawa, hala
sportowa, ul.
Kościelna 15

 kliknij

kliknij

6.

Drużynowe
Mistrzostwa w Tenisie Stołowym chłopców

11.12.2023
(było 07.12),
godz. 9.30,
weryfikacja do
godz. 9.15 

Kłodawa, hala
sportowa, ul.
Kościelna 15 

 kliknij

 kliknij

7.

Mistrzostwa
w Piłce Ręcznej dziewcząt

28.11.2023
godz. 10.00,
weryfikacja do
9.45 

Konin, hala
sportowa
MOSiR Rondo,
ul. Al. 1 Maja 1a

 kliknij

kliknij

8.

Mistrzostwa
w Piłce Ręcznej chłopców

29.11.2023
godz. 10.00,
weryfikacja do
9.45 

Konin, hala
sportowa
MOSiR Rondo,
ul. Al. 1 Maja 1a

 kliknij

 kliknij

9.

Mistrzostwa

 w futsalu

28 lutego 2024r. godz. 10.00 (weryfikacja do godz. 9.45)

HALA MOSiR RONDO w Koninie, ul. Al. 1 Maja 1a

 kliknij

kliknij

10.

Mistrzostwa
w Koszykówce dziewcząt

14.03.2024, godz. 9.30 (weryfikacja do godz. 9.15)

 

 Konin, hala MOSiR, ul. Dworcowa 2a

 kliknij

kliknij

11.

Mistrzostwa
w Koszykówce chłopców

 13.03.2024, godz. 9.30 (weryfikacja do godz. 9.15)

 

 

 Turek, hala sportowa Zespół Szkół Technicznych ul. Milewskiego 3B

kliknij

kliknij

12.

Mistrzostwa
w Piłce Siatkowej dziewcząt

 21.03.2024, godz. 9.30 (weryfikacja do godz. 9.15)

 

 

 I LO Turek, hala sportowa ul. Kościuszki 4

 kliknij

kliknij

13.

Mistrzostwa
w Piłce Siatkowej chłopców

 22.03.2024, godz. 9.30 (weryfikacja do godz. 9.15)

 

  I LO Turek, hala sportowa ul. Kościuszki 4

kliknij

kliknij

14.

Mistrzostwa
w Piłce Nożnej

09.04.2024, godz. 9.30 (weryfikacja do godz. 9.15)

Słupca – ORLIK Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, ul. Powstańców Wlkp 22b

 kliknij

 

15.

Mistrzostwa w koszykówce
3×3 dziewcząt

25.04.2024
godz. 9.30
(weryfikacja do godz.
9.15)

Konin
hala MOSiR, ul.
Dworcowa 2a 

 kliknij

 

16.

Mistrzostwa w koszykówce
3×3 chłopców

25.04.2024
godz. 9.30
(weryfikacja do godz.
9.15) 

Konin
hala MOSiR, ul.
Dworcowa 2a 

 kliknij

 

17.

Mistrzostwa w Siatkowej
Piłce Plażowej dziewcząt

20.05.2024
godz. 9.30
(weryfikacja do godz.
9.15)

Plaża
w Przybrodzinie
nad J. Powidzkim 

 

 

18.

Mistrzostwa w Siatkowej
Piłce Plażowej chłopców

20.05.2024
godz. 9.30
(weryfikacja do godz.
9.15) 

Plaża
w Przybrodzinie
nad J. Powidzkim