REJON KONIN

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XXIII LICEALIADY

ROK SZKOLNY 2021/2022

 

W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian
po określeniu kalendarza roku szkolnego

 


LP


NAZWA ZAWODÓW


DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZA-
CYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.


Festiwal sztafet lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców

1.10.21

godz. 9.30

Konin

stadion

ul. Popiełuszki 4

 kliknij

kliknij

 

2.


Szkolna Liga lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców

 22.10.2021

godz. 9.30

stadion  PWSZ w Koninie, ul. Ks.J. Popiełuszki 4

 kliknij

program minutowy

wyniki drużynowe – dz

wyniki drużynowe – chł

wyniki indywidualne – dz

wyniki indywidualne – chł

3.


Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie dziewcząt i chłopców

Strefy do 20.11.2021

strefa

strefa

strefa

4.


Mistrzostwa
w unihokeju
dziewcząt i chłopców

Strefy do 20.11.2021

strefa

strefa

strefa

5.


Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dziewcząt

02 grudnia 2021, godz. 9.30, , weryfikacja do godz. 9.15

Kłodawa, hala sportowa, ul. Kościelna 15

kliknij

kliknij

6.


Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym chłopców

02 grudnia 2021, godz. 9.30, , weryfikacja do godz. 9.15

Kłodawa, hala sportowa, ul. Kościelna 15

kliknij

kliknij

7.


Mistrzostwa
w Piłce Ręcznej dziewcząt

22  listopada 2021r. godz. 9.30, weryfikacja do godz. 9.15

Konin, hala sportowa MOSiR Rondo,  ul. Al. 1-go Maja 1a

kliknij

kliknij

8.


Mistrzostwa
w Piłce Ręcznej chłopców

23  listopada 2021r. godz. 9.30, weryfikacja do godz. 9.15

Konin, hala sportowa MOSiR Rondo,  ul. Al. 1-go Maja 1a

kliknij

kliknij

9.


Mistrzostwa

 w futsalu

8 marca 2022r. godz. 9.30, weryfikacja do godz. 9.15

Kowalewo Opactwo 25 –  hala sportowa przy Szkole Podstawowej.

kliknij

kliknij

10.


Mistrzostwa
w Koszykówce dziewcząt

25 marca 2022

godz. 9.30

Konin, hala MOSIR ul. Dworcowa 2A

kliknij

kliknij

11.


Mistrzostwa
w Koszykówce chłopców

24 marca 2022

godz. 9.30

Konin, hala MOSIR ul. Dworcowa 2A

kliknij

kliknij

12.


Mistrzostwa
w Piłce Siatkowej dziewcząt

05.04.2020

godz. 9.15

Turek,  hala przy SP 1, ul. Parkowa 3

kliknij

kliknij

13.


Mistrzostwa
w Piłce Siatkowej chłopców

6.04.2022

godz. 9.15

Turek,  hala przy SP 1, ul. Parkowa 3

kliknij

kliknij

14.


Mistrzostwa
w Piłce Nożnej

11.04.2022

godz. 9.30

Żychlin, Orlik, Zespół Szkół Ekonomicznych-Usługowych, ul. Modrzewiowa 2

kliknij

kliknij

15.


Mistrzostwa w koszykówce 3×3 dziewcząt

18.05.2022

godz. 9.30

Boisko Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie przy ul. Bydgoskiej 2a (byłe Gimnazjum nr 7)

kliknij

 

16.


Mistrzostwa w koszykówce 3×3 chłopców

18.05.2022

godz. 9.30

Boisko Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie przy ul. Bydgoskiej 2a (byłe Gimnazjum nr 7)

kliknij

 

17.


Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt

1.06.2022

godz. 9.30

II LO w Koninie,        ul. 11 Listopada 7a

kliknij

 

18.


Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców

2.06.2022

godz. 9.30

II LO w Koninie,       ul. 11 Listopada 7a

kliknij