REJON LESZNO

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XXII IGRZYSK DZIECI

ROK SZKOLNY 2020/2021

 
 W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian
po określeniu kalendarza roku szkolnego

 


LP


NAZWA ZAWODÓW


DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZA-
CYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.


Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt
 

 

 

 

SIEDLEC

/KĘBŁOWO 

  

ZAWODY ODWOŁANE

 

2.


Mistrzostwa w unihokeju chłopców

 

 

SIEDLEC KĘBŁOWO

 ZAWODY ODWOŁANE 

W ROKUSZ KOLNYM 2020-2021 NIE ODBĘDĄ SIĘ

 

3.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt

 KWIECIEŃ 21

 

WOLSZTYN 

KOMUNIKAT  ORGANIZACYJNY PO ODWOŁANIU NAUCZANIA ZDALNEGO

 

4.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie chłopców

 KWIECIEŃ 21

 

WOLSZTYN

 JW.

 

5.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt

 17 – 21.05.21

 

KOŚCIAN – ŚMIGIEL 

 JW.

 

6.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym  chłopców

 17 – 21.05.21

 

KOŚCIAN – ŚMIGIEL

JW. 

 

7.


Mistrzostwa w futsalu

 

 

KOŚCIAN

 JW.

 

8.


Mistrzostwa
w piłce ręcznej dziewcząt

19 – 23.04.2021 

 

LESZNO 

 JW.

 

9.


Mistrzostwa
w piłce ręcznej chłopców

19 – 23.04.21 

 

LESZNO

 JW.

 

10.


Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

 

6 – 12.05.2021 

 

RAWICZ 

JW. 

 

11.


Mistrzostwa w koszykówce chłopców

 6 – 12.05.2021

 

RAWICZ 

 JW.

 

12.


Mistrzostwa
w piłce siatkowej dziewcząt

 26 – 30.04.21

 

LESZNO

 JW.

 

13.


Mistrzostwa
w piłce siatkowej chłopców

 26 – 30.04.21

 

LESZNO

 JW.

 

14.


Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym
dz. i chł.

11 – 15.05.2021 

 

LESZNO 

JW. 

 

15.


Mistrzostwa w trójboju lekkoatletycznym
dz. i chł.

 7 – 11.06.21

 

KOŚCIAN 

 JW.

 

 

 

REJON LESZNO

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XXII IGRZYSK DZIECI

ROK SZKOLNY 2020/2021

 
 W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian
po określeniu kalendarza roku szkolnego

 


LP


NAZWA ZAWODÓW


DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZA-
CYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.


Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt
 

 



SIEDLEC

/KĘBŁOWO 

 

 

2.


Mistrzostwa w unihokeju chłopców

 

 

 

 

3.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt

 

 

 

 

4.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie chłopców

 

 

 

 

5.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt

 

 

 

 

6.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym  chłopców

 

 

 

 

7.


Mistrzostwa w futsalu

 

 

 

 

8.


Mistrzostwa
w piłce ręcznej dziewcząt

 

 

 

 

9.


Mistrzostwa
w piłce ręcznej chłopców

 

 

 

 

10.


Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

 

 

 

 

11.


Mistrzostwa w koszykówce chłopców

 

 

 

 

12.


Mistrzostwa
w piłce siatkowej dziewcząt

 

 

 

 

13.


Mistrzostwa
w piłce siatkowej chłopców

 

 

 

 

14.


Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym
dz. i chł.

 

 

 

 

15.


Mistrzostwa w trójboju lekkoatletycznym
dz. i chł.