KALENDARZ
XXIV IGRZYSK DZIECI

ROK SZKOLNY 2022/2023

 

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w kalendarzu

LP

Nazwa
imprezy

Rocznik
uczestnika

Termin
zakończenia zawodów/widełki

 

Komunikat
Organizacyjny

Komunikat
Końcowy

Powiatowych

Rejonowych

Półfinałowych/
strefowych

Wojewódzkich

1.

 

Festiwal
sztafet
lekkoatletycznych
dziewcząt i chłopców

 

 

2010
i młodsi

 

_______

 

do

30.09.2022

 

_______

 

POZNAŃ
6.10.2022r.

 

 

ZOBACZ

LISTA 

PROGRAM

 

ZOBACZ 

2.

 

Mistrzostwa w sztafetowych biegach
przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

2010
i młodsi

 

do
24.09.2022r.

 

_______

 

_______

 

POZNAŃ

12.10.2022r.

 

 

ZOBACZ

LISTA

 

ZOBACZ

3.

 

Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu
dziewcząt i chłopców

 

 

2010
i młodsi

 

do
15.10.2022r.

 

_______

 

_______

 

POZNAŃ

9.11.2022r.

 

 

ZOBACZ

LISTA

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE 

ZOBACZ 2

SERIE

PROMOCJA

 

 

ZOBACZ 

4.

 

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie
dziewcząt i chłopców

 

 

2010
i młodsi

 

do
29.10.2022r.

 

do
19.11.2022r.

 

_______

 

 

GNIEZNO

20.12.2022r.

 

ZOBACZ 

 

5A.

 

Półfinał A Mistrzostw w unihokeju
dziewcząt

 

 

2010
i młodsi

 

 

 

RADZEWO

30.11.2022

 

1.R.ZACH I
2.R.KALISZ
3.R.PIŁA

4.R.LESZNO 

 

ZOBACZ

 

5B.

 

Półfinał B Mistrzostw w unihokeju
dziewcząt

 

 

2010
i młodsi

 

 

 

 BRUDZEW
30.11.2022

 

1.R.ZACH II
2.R.M.POZNAŃ
3.R.KONIN

4.R.WSCHÓD 

ZOBACZ

 

5.

 

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

Finał

 

 

2010
i młodsi

 

do
22.10.2022r.

 

do
10.11.2022r.

 

do

30.11.2022

 

12.2022r.
do ustalenia

 

 

6A.

 

Półfinał A Mistrzostw w unihokeju
chłopców

 

 

2010
i młodsi

 

 

 

NOWY TOMYŚL

24.11.2022

 

1.R.POZNAŃ I.
2.R.ZACHÓD
3.R.PIŁA
4.R.WSCHÓD

 

ZOBACZ  

 

ZOBACZ 

6B.

 

Półfinał B Mistrzostw w unihokeju
chłopców

 

 

2010
i młodsi

 

 

 

BRUDZEW

23.11.2022

 

1.R.POZNAŃ II
2.R.LESZNO

3.R.KALISZ 

4.R.KONIN  

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

6.

 

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

Finał

 

 

2010
i młodsi

 

do
22.10.2022r.

 

do
10.11.2022r.

 

do

30.11.2022

 

NOWY TOMYŚL

8.12.2022r.

 

 

ZOBACZ

 

7.

 

Drużynowe Mistrzostwa w szachach
dziewcząt i chłopców

 

 

2010
i młodsi

 

do
10.11.2022r.

 

_______

 

_______

 

WAPNO

12.12.2022r.

 

 

ZOBACZ 

 

8.

 

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie
stołowym dziewcząt i chłopców

 

 

2010
i młodsi

 

do
29.10.2022r.

 

do
30.11.2022r.

 

_______

 

01.2023

do
ustalenia

 

 

9.

 

Mistrzostwa w futsalu

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

2010
i młodsi

 

do
10.12.2022r.

 

do

21.01.2023r.

 

_______

 

02.2023
do ustalenia

 

 

10.

 

Mistrzostwa w warcabach
klasycznych dziewcząt i chłopców

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

2010
i młodsi

do
18.02.2023

 

_______

 

_______

 

03.2023r.
do ustalenia

 

 

11A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce
ręcznej dziewcząt

 

2010
i młodsi

 

 

 

 

 

 

11B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce
ręcznej dziewcząt

 

2010
i młodsi

 

 

 

 

 

 

11.

 

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

 

Finał

 

 

2010
i młodsi

 

do
18.02.2023r.

 

 

do
11.03.2023r.

 

do

31.03.2023

 

do
29.04.2023r.

 

 

12A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce
ręcznej chłopców

 

2010
i młodsi

 

 

 

 

 

 

12B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce ręcznej
chłopców

 

2010
i młodsi

 

 

 

 

 

 

12.

 

Mistrzostwa w piłce ręcznej
chłopców
Finał

 

 

2010
i młodsi

 

do
18.02.2023r.

 

 

do
11.03.2023r.

 

do

31.03.2023

 

do
29.04.2023r.

 

 

13.

 

Mistrzostwa w piłce siatkowej
dziewcząt

 

 

2010
i młodsi

 

do
4.03.2023r.

 

do
25.03.2023r.

 

_______

 

do
22.04.2023r.
do ustalenia

 

 

14.

 

Mistrzostwa w piłce siatkowej
chłopców

 

 

2010
i młodsi

 

do
4.03.2023r.

 

do
25.03.2023r.

 

_______

 

do
22.04.2023r.
do ustalenia

 

 

15a.

 

Mistrzostwa w formach tanecznych
Turnieje eliminacyjne

 

 

2010
i młodsi

 

 

 

 

 

 

15.

 

Mistrzostwa w formach tanecznych
Finał Wojewódzki

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

2010
i młodsi

 

_______

 

_______

Turnieje
eliminacyjne

 

01-03.2023r.
do ustalenia

 

04.2023r.
do ustalenia

 

 

16A.

 

Półfinał A Mistrzostw w koszykówce
dziewcząt

 

 

2010
i młodsi

 

 

 

 

 

 

16B.

 

Półfinał B Mistrzostw w koszykówce
dziewcząt

 

 

2010
i młodsi

 

 

 

 

 

 

16.

 

Mistrzostwa w koszykówce
dziewcząt
Finał

 

 

2010
i młodsi

 

do
18.02.2023r.

 

do
11.03.2023r.

 

do

31.03.2023r

 

04.2023r.

do ustalenia

 

 

17A.

 

Półfinał A Mistrzostw w koszykówce
chłopców

 

 

2010
i młodsi

 

 

 

 

 

 

17B.

 

Półfinał B Mistrzostw w koszykówce
chłopców

 

 

2010
i młodsi

 

 

 

 

 

 

17.

 

Mistrzostwa w koszykówce chłopców
Finał

 

 

2010
i młodsi

 

do
18.02.2023r.

 

do
11.03.2023r.

 

do

31.03.2023r

 

04.2023r.

do ustalenia

 

 

18.

 

Mistrzostwa w drużynowych biegach
przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

2010
i młodsi

 

do
25.03.2023r.

 

_______

 

_______

 

do
22.04.2023r.
do ustalenia

 

 

19.

 

Mistrzostwa w czwórboju
lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

 

 

2010
i młodsi

 

do
29.04.2023r.

 

do
13.05.2023r.

 

_______

 

26.05-2.06.
2023r.
do ustalenia

 

 

20.

 

Mistrzostwa w trójboju lekkoatletycznym
dziewcząt i chłopców

 

 

2012

i młodsi

 

do
29.04.2023r.

 

05.2023r.

do ustalenia

 

_______

 

_______

 

 

21.

 

Mistrzostwa w koszykówce 3×3 dziewcząt
i chłopców

 

 

2010
i młodsi

 

do
29.04.2023r.

 

_______

 

_______

 

05.2023
 do ustalenia

 

 

22.

 

Mistrzostwa
w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

2010
i młodsi

 

Realizacja zadania odbędzie
się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2023

 

 

23.

 

Mistrzostwa
w drużynowych biegach na orientację

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

2010
i młodsi

 

_______

 

_______

 

_______

 

26.05-6.06
2023r.
do ustalenia

 

 

 

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego szkół.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

 

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.