KALENDARZ
XXV IGRZYSKA DZIECI

ROK SZKOLNY 2023/2024

 Aktualizacja 14.02.2024

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w kalendarzu

LP

Nazwa
imprezy

Rocznik
uczestnika

Termin zakończenia
zawodów/widełki

 

Komunikat
Organizacyjny

Komunikat
Końcowy

Powiatowych

Rejonowych

Półfinałowych/
strefowych

 

Wojewódzkich

1.

 

Festiwal
sztafet
lekkoatletycznych
dziewcząt
i chłopców

 

 

2011
i młodsi

 

_______

 

do

29.09.2023

 

_______

 

POZNAŃ
5.10.2023r.

ZOBACZ
LISTA

PROGRAM

ROZSTAWIENIE SZTAFET

 

 

ZOBACZ 

2.

 

Mistrzostwa w sztafetowych
biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

2011
i młodsi

 

do
26.09.2023r.

 

_______

 

_______

 

POZNAŃ

10.10.2023r.

 

ZOBACZ 

LISTA

 

ZOBACZ

3.

 

Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu
dziewcząt i chłopców

 

 

 

2011
i młodsi

 

do
20.10.2023r.

 

_______

 

_______

 

POZNAŃ

29.11.2023r.

LISTA

LISTA INDYWIDUALNA

ZOBACZ

SERIE

ZGŁOSZENIE

PROMOCJA

 

WYNIKI OFICJALNE

4.

 

Drużynowe Mistrzostwa
w badmintonie dziewcząt i chłopców

 

 

2011
i młodsi

 

do
7.10.2023r.

 

do
21.10.2023r.

 

_______

 

GNIEZNO

7.11.2023r.

 

ZOBACZ 

ZOBACZ 

5A.

 

Półfinał A Mistrzostw w unihokeju
dziewcząt

 

2011
i młodsi

 

 

 

SIEDLISKO

30.11.2023

 

1.R.ZACH I
2.R.WSCHÓD
3.R.PIŁA
4.R.KONIN 

 

 

ZOBACZ

 

ZOBACZ 

5B.

 

Półfinał B Mistrzostw w unihokeju
dziewcząt

 

2011
i młodsi

 

 

 

 

NOWY TOMYŚL
30.11.2023

 

1.R.ZACH II
2.R.POZNAŃ
3.R.KALISZ
4.R.LESZNO 

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

5.

 

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

Finał

 

 

2011
i młodsi

 

do
21.10.2023r.

 

do
10.11.2023r.

 

do

30.11.2023

 

LISKÓW (ZAKRZYN)

14.12.2023r.

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

6A.

 

Półfinał A Mistrzostw w unihokeju
chłopców

 

2011
i młodsi

 

 

 

 

BRUDZEW

1.12.2023

 

1.R.ZACH I
2.R.KONIN
3.R.KALISZ
4.R.WSCHÓD

 

 

ZOBACZ

 

ZOBACZ 

6B.

 

Półfinał B Mistrzostw w unihokeju
chłopców

 

2011
i młodsi

 

 

 

 

NOWY TOMYŚL
5.12.2023

 

1.R.ZACH II
2.R.POZNAŃ
3.R.LESZNO
4.R.PIŁA 

 

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ

6.

 

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

Finał

 

 

2011
i młodsi

 

do
21.10.2023r.

 

do
10.11.2023r.

 

do

30.11.2023

 

KOTLIN

12.12.2023

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ

7.

 

Drużynowe Mistrzostwa w szachach
dziewcząt i chłopców

 

 

2011
i młodsi

 

do
10.11.2023r.

 

_______

 

_______

 

WAPNO

4.12.2023r.

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

8.

 

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie
stołowym dziewcząt i chłopców

 

 

2011
i młodsi

 

do
18.11.2023r.

 

do
9.12.2023r.

 

_______

 

OBORNIKI 

13.03.2024

 

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

9.

 

Mistrzostwa w futsalu

 

 

2011
i młodsi

 

do
15.12.2023r.

 

do

16.03.2024r.

 

_______

 

JAROCIN

21.03.2024

 

 

ZOBACZ

 

 

10.

 

Mistrzostwa w warcabach
klasycznych dziewcząt i chłopców

 

 

2011
i młodsi

do
29.02.2024

 

_______

 

_______

 

LIPNO 

26.03.2024r.

 

ZOBACZ

LISTA DZ

LISTA CH

 

11A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce
ręcznej dziewcząt

 

2011
i młodsi

 

 

 

DOPIEWO
08.04.2024

1.R.KONIN I
2.R.PIŁA
3.R.KALISZ
4.R.ZACHÓD 

 

ZOBACZ 

 

11B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce
ręcznej dziewcząt

 

2011
i młodsi

 

 

 

 GNIEZNO
17.04.2024

 

1.R.KONIN II
2.R.WSCHÓD
3.R.POZNAŃ
4.R.LESZNO
 

 

ZOBACZ 

 

11.

 

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

 

Finał

 

 

2011
i młodsi

 

do
10.02.2024r.

 

 

do
15.03.2024r.

 

do

13.04.2024r.

 

DOPIEWO
22.04.2024r.

 

ZOBACZ 

 

12A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce
ręcznej chłopców

 

2011
i młodsi

 

 

 

 OBORNIKI
16.04.2024

1.R.POZNAŃ I
2.R.ZACHÓD
3.R.WSCHÓD
4.R.KALISZ

 

ZOBACZ 

 

12B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce
ręcznej chłopców

 

 

2011
i młodsi

 

 

 

WĄGROWIEC
10.04.2024

 

1.R.POZNAŃ II
2.R.LESZNO
3.R.PIŁA
4.R.KONIN

 

ZOBACZ

 

12.

 

Mistrzostwa w piłce ręcznej
chłopców
Finał

 

 

2011
i młodsi

 

do
10.02.2024r.

 

 

do
15.03.2024r.

 

do

13.04.2024r.

 

do
30.04.2024r.

 

 

13.

 

Mistrzostwa w piłce siatkowej
dziewcząt

 

2011
i młodsi

 

do
9.03.2024r.

 

do
27.03.2024r.

 

_______

 

 KROTOSZYN
18.04.2024
r.

 

 

ZOBACZ 

 

14.

 

Mistrzostwa w piłce siatkowej
chłopców

 

 

2011
i młodsi

 

do
9.03.2024r.

 

do
27.03.2024r.

 

_______

 

PLEWISKA
07.05.2024r.

 

ZOBACZ 

 

15.

 

Mistrzostwa w aerobiku grupowym
Finał

 

 

2011
i młodsi

 

_______

 

_______

 

_______

 

PLESZEW 

12.06.2024r.

 

ZOBACZ 

 

16A.

 

Półfinał A Mistrzostw
w koszykówce dziewcząt

 

 

2011
i młodsi

 

 

 

LESZNO
16.04.2024

 

1.R.ZACHÓD I
2.R.LESZNO
3.R.PIŁA
4.R.WSCHÓD 

 

ZOBACZ

 

16B.

 

Półfinał B Mistrzostw
w koszykówce dziewcząt

 

 

2011
i młodsi

 

 

 

 KONIN 9.04.2024

 

1.R.ZACHÓD II
2.R.KALISZ
3.R.POZNAŃ
4.R.KONIN

 

 

ZOBACZ 

 

16.

 

Mistrzostwa w koszykówce
dziewcząt
Finał

 

 

2011
i młodsi

 

do
29.02.2024r.

 

do
16.03.2024r.

 

do

13.04.2024r

 

NOWY TOMYŚL

9.05.2024r.

 

 

 

17A.

 

Półfinał A Mistrzostw
w koszykówce chłopców

 

 

2011
i młodsi

 

 

 

GNIEZNO
11.04.2024

1.R.KALISZ I
2.R.ZACHÓD
3.R.PIŁA
4.R.WSCHÓD 

 

ZOBACZ

 

17B.

 

Półfinał B Mistrzostw
w koszykówce chłopców

 

2011
i młodsi

 

 

 

RYDZYNA
23.04.2024

1.R.KALISZ II
2.R.POZNAŃ
3.R.KONIN
4.R.LESZNO 

 

ZOBACZ

 

17.

 

Mistrzostwa w koszykówce chłopców
Finał

 

 

2011
i młodsi

 

do
29.02.2024r.

 

do
16.03.2024r.

 

do

13.04.2024r

 

04.2024r.

do ustalenia

 

 

18.

 

Mistrzostwa w drużynowych biegach
przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

2011
i młodsi

 

do
27.03.2024r.

 

_______

 

_______

 

ŻERKÓW

19.04.2024r.

 

ZOBACZ

ZOBACZ 2

ZGŁOSZENIA 

PROGRAM MINUTOWY

MAPKA 

 

19.

 

Mistrzostwa w czwórboju
lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

 

 

 

2011
i młodsi

 

do
26.04.2024r.

 

do
10.05.2024r.

 

_______

 

PIŁA

23.05.2024r.

 

 

20.

 

Mistrzostwa w trójboju
lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców

 

 

 

2013

i młodsi

 

do
30.04.2024r.

 

05.2024r.

do ustalenia

 

_______

 

_______

 

 

21.

 

Mistrzostwa w koszykówce 3×3
dziewcząt i chłopców

 

 

2011
i młodsi

 

do
30.04.2024r.

 

_______

 

_______

 

05.2024
do ustalenia

 

 

22.

 

Mistrzostwa
w piłce nożnej dziewcząt

 

 

2011
i młodsi

 

do
13.04.2024r.

 

do
10.05.2024r.

 

_______

 

do
31.05.
2024r.
do ustalenia

 

 

23.

 

Mistrzostwa
w piłce nożnej chłopców

 

 

2011
i młodsi

 

do
13.04.2024r.

 

do
10.05.2024r.

 

_______

 

do
31.05.
2024r.
do ustalenia

 

 

24.

 

Mistrzostwa
w drużynowym biegu na orientację

 

 

2011
i młodsi

 

_______

 

_______

 

_______

 

 

29.05.2024r.

 

 

 

25.

 

Mistrzostwa
w Rugby TAG

 

 

 

2011
i młodsi

 

______

 

_______

 

______

JAROCIN

 

05.2024r.

do ustalenia

 

ZOBACZ 

PRZEPISY GRY

 

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego szkół.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

 

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.