REJON KONIN

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XXIII IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2021/2022

 

W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian
po określeniu kalendarza roku szkolnego

 

LP


NAZWA ZAWODÓW

DATA


MIEJSCE


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY


KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.


Festiwal sztafet lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców


1.10.21

godz. 9.30

Konin

stadion

ul. Popiełuszki 4

 kliknij

 

kliknij

2.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt

17  listopada godz. 9.30, weryfikacja do 9.15 

Przykona,  hala sportowa,  ul. Nowa 2

kliknij

 

3.


Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie chłopców

17  listopada godz. 9.30, weryfikacja do 9.15 

Przykona,  hala sportowa,  ul. Nowa 2

 kliknij

 

4.


Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

09  listopada, godz. 9.30, weryfikacja do 9.15

Brudzew, hala sportowa przy ZS, ul. Powstańców Wlkp. 35

kliknij

 

5.


Mistrzostwa w unihokeju chłopców

10 listopada, godz. 9.30, weryfikacja do 9.15

Brudzew, hala sportowa przy ZS, ul. Powstańców Wlkp. 35

 

 kliknij

 

6.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt

25 listopada 2021, godz. 9.30, weryfikacja do godz. 9.15 

Kłodawa, hala sportowa, ul. Kościelna 15

 kliknij

 

7.


Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym chłopców

25 listopada 2021, godz. 9.30, weryfikacja do godz. 9.15

Kłodawa, hala sportowa, ul. Kościelna 15

 kliknij

 

8.


Mistrzostwa w futsalu

 

 

 

 

9.


Mistrzostwa
w piłce ręcznej dziewcząt

 

 

 

 

10.


Mistrzostwa
w piłce ręcznej chłopców

 

 

 

 

11.


Mistrzostwa
w piłce siatkowej dziewcząt

 

 

 

 

12.


Mistrzostwa
w piłce siatkowej chłopców

 

 

 

 

13.


Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

 

 

 

 

14.


Mistrzostwa w koszykówce chłopców

 

 

 

 

15.


Szkolna
Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i 
chłopców

strefa

strefa

strefa

strefa

16.


Mistrzostwa
w piłce nożnej dziewcząt

strefa

strefa

strefa

strefa

17.


Mistrzostwa
w piłce nożnej chłopców

 

 

 

 

18.


Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

 

 

 

 

19.


Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców