REJON KONIN

KALENDARZ ZAWODÓW REJONOWYCH

XXV IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2023/2024


Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w kalendarzu.

LP

NAZWA ZAWODÓW

DATA

MIEJSCE

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

KOMUNIKAT KOŃCOWY

1.

Festiwal sztafet lekkoatletycznych
dziewcząt i chłopców

20.09.2023
godz. 9.30
(weryfikacja do
godz. 9.10) 

Stadion Leśny
w Słupcy
ul. Gajowa 4

 kliknij

kliknij 

2.

Drużynowe
Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt

20.10.2023
godz. 9.30,
weryfikacja do
9.15

Przykona,
hala sportowa,
ul. Szkolna

 kliknij

kliknij

3.

Drużynowe
Mistrzostwa w badmintonie chłopców

20.10.2023
godz. 9.30,
weryfikacja do
9.15

Przykona,
hala sportowa,
ul. Szkolna

kliknij

 kliknij

4.

Mistrzostwa
w unihokeju dziewcząt

26.10.2023
godz. 9.30,
weryfikacja do
9.15 

Brudzew, hala
sportowa przy
ZS, ul.
Powstańców
Wlkp. 35 

 kliknij

 kliknij

5.

Mistrzostwa
w unihokeju chłopców

27.10.2023
godz. 9.30,
weryfikacja do
9.15 

Brudzew, hala
sportowa przy
ZS, ul.
Powstańców
Wlkp. 35

 kliknij

 kliknij

6.

Drużynowe
Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt

30.11.2023
godz. 9.30,
weryfikacja do
godz. 9.15 

Kłodawa, hala
sportowa, ul.
Kościelna 15

 kliknij

kliknij

7.

Drużynowe
Mistrzostwa w tenisie stołowym chłopców

30.11.2023
godz. 9.30,
weryfikacja do
godz. 9.15

Kłodawa, hala
sportowa, ul.
Kościelna 15

 kliknij

kliknij

8.

Mistrzostwa
w futsalu

27 lutego 2024r. godz. 10.00 (weryfikacja do godz.
9.45) 

HALA MOSiR RONDO w Koninie, ul. Al. 1 Maja 1a

kliknij

kliknij

9.

Mistrzostwa
w piłce ręcznej dziewcząt

 14.03.2024, godz. 9.30 (weryfikacja do godz. 9.15)

 

 

 

 Malanów,  hala sportowa, ul. Parkowa 29

 kliknij

kliknij

10.

Mistrzostwa
w piłce ręcznej chłopców

13.03.2024, godz. 9.30 (weryfikacja do godz. 9.15)

 

Ostrowite, hala sportowa, ul. Szkolna 4

    

 kliknij

 

 kliknij

11.

Mistrzostwa
w piłce siatkowej dziewcząt

 15.03.2024, godz. 9.30 (weryfikacja do godz. 9.15)

 

 

 

 SP 1 Turek, hala sportowa, ul. Parkowa 3

 kliknij

kliknij

12.

Mistrzostwa
w piłce siatkowej chłopców

12.03.2024, godz. 9.30 (weryfikacja do godz. 9.15) 

 SP Kowalewo Opactwo 25

 kliknij

kliknij

13.

Mistrzostwa
w koszykówce dziewcząt

18.03.2024, godz. 9.30 (weryfikacja do godz. 9.15)

Konin, hala MOSiR, ul. Dworcowa 2a

 kliknij

kliknij

14.

Mistrzostwa
w koszykówce chłopców

20.03.2024, godz. 9.30 (weryfikacja do godz. 9.15)

 Konin, hala MOSiR, ul. Dworcowa 2a

 kliknij

kliknij

15.

Mistrzostwa
w piłce nożnej chłopców

24.04.2024
godz. 9.30
(weryfikacja do godz.
9.15) 

„Orlik” SP nr 3 w
Koninie, ul. Sosnowa
16

 kliknij

 

16.

Mistrzostwa
w koszykówkę 3×3 dziewcząt

23.04.2024
godz. 9.30
(weryfikacja do godz.
9.15) 

Konin, hala MOSiR,
ul. Dworcowa 2a 

kliknij

 

17.

Mistrzostwa
w koszykówkę 3×3 chłopców

23.04.2024
godz. 9.30
(weryfikacja do godz.
9.15) 

Konin, hala MOSiR,
ul. Dworcowa 2a 

 kliknij

 

18.

Mistrzostwa
w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

21.05.2024
godz. 9.30
(weryfikacja do godz.
9.15) 

Plaża
w Przybrodzinie
nad J. Powidzkim 

 

 

19.

Mistrzostwa
w siatkowej piłce plażowej chłopców

21.05.2024
godz. 9.30 (weryfikacja do godz.
9.15) 

Plaża
w Przybrodzinie

nad J. Powidzkim