KALENDARZ
XXIII IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2021/2022

Aktualizacja 9.02.2022

W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian

po określeniu kalendarza roku szkolnego

LP

Nazwa imprezy

Rocznik uczestnika

Termin zakończenia zawodów/widełki

Komunikat Organizacyjny

Komunik. Końcowy

Powiatowych

 Rejonowych

Półfinałowych/
strefowych

Wojewódzkich

 

1.

 

Festiwal sztafet
lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców

 

 

2007-2008

 

_______

 

do 30.09.2021

_______

 

_______

 

 

POZNAŃ 11.10.2021r.

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

LISTA

OŚWIADCZENIE 

 

KOMU-
NIKAT KOŃCOWY

WYNIKI DZ+CH 

 

2.

 

Mistrzostwa w Sztafetowych  biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

do
25.09.2021r.

 

_______

 

_______

 

 

POZNAŃ
20.10.2021r.

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

OŚWIADCZENIE

ZGŁOSZENIE

 LISTA 

MAPKA

 

WYNIKI SZTAFET

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE

 

3.

 

Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

do
16.10.2021r.

 

_______

 

_______

 

 

POZNAŃ

17.11.2021r.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

ZGŁOSZENIE

LISTA

OŚWIADCZENIE

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY NR 2

 SERIE

PROMOCJA

 

WYNIKI NIEOFICJALNE 

 

4.

 

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

do
30.10.2021r.

 

do
20.11.2021r.

 

_______

 

ROJÓW

ZMIANA TERMINU

13.12.2021r.

 

ZOBACZ

OŚWIADCZENIE

 

ZOBACZ 

 

5.

 

Drużynowe Mistrzostwa w szachach dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

do
30.10.2021

 

_______

 

_______

 

SKOKI
18.12.2021r.

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY 

OŚWIADCZENIE

ZOBACZ 

 

6A.

 

Półfinał A Mistrzostw w unihokeju dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

BRUDZEW

1.12.2021

ZOBACZ

1.R.KONIN
2.R.KALISZ
3.R.P.T.WSCHÓD
4.R.POZNAŃ
 

OŚWIADCZENIE

ZOBACZ 

 

6B.

 

Półfinał B Mistrzostw w unihokeju dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

 WIELEŃ

8.12.2021

ZOBACZ

1.R.LESZNO
2.R.PIŁA
3.R.P.T.ZACHÓD 

OŚWIADCZENIE

 

ZOBACZ

 

6.

 

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

Finał

 

 

 

 

2007-2008

 

do
23.10.2021r.

 

do
13.11.2021.

 

do 30.11.2021r.
do ustalenia

 

BRUDZEW 

15.12.2021r.

 

ZOBACZ 

OŚWIADCZENIE

ZOBACZ 

 

7A.

 

Półfinał A Mistrzostw w unihokeju chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

NOWE MIASTO
NAD WARTĄ

7.12.2021

ZOBACZ 

1.R.LESZNO
2.R.PIŁA
3.R.T.P.ZACHÓD

OŚWIADCZENIE

ZOBACZ 

 

7B.

 

Półfinał B Mistrzostw w unihokeju chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

NOWE MIASTO
NAD WARTĄ

10.12.2021

ZOBACZ

1.R.KONIN
2.R.KALISZ
3.R.T.P.WSCHÓD
4.R.M.POZNAŃ 

OŚWIADCZENIE

ZOBACZ 

 

7.

 

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

Finał

 

 

 

 

2007-2008

 

do
23.10.2021r.

 

do
13.11.2021.

 

do 30.11.2021r.
do ustalenia

 

NOWE MIASTO NAD WARTĄ

21.12.2021r.

 

ZOBACZ

OŚWIADCZENIE 

 

 

8.

 

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

do
30.10.2021r.

 

do
30.11.2021r.

 

_______

 

OBORNIKI

ZMIANA MIEJSCA

 

24.03.2022

 

ZOBACZ

OŚWIADCZENIE 

 

ZOBACZ 

 

9.

 

Mistrzostwa w futsalu

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

 

 

2007-2008

 

do
18.03.2022r.

 

do
28.03.2022r.

 

_______

 

KALISZ

 

5.04.2022.

 

ZOBACZ

 

 

 

10.

 

Indywidualne Mistrzostwa w warcabach klasycznych dziewcząt i chłopców

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

 

2007-2008

 


03.2022

 

_______

 

_______

 

POZNAŃ

09.04.2022

 

ZOBACZ 

LISTA

 

ZOBACZ DZ

ZOBACZ CH 

 

11A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

DOPIEWO

11.05.2022

1.R.T.ZACHÓD
2.R.PIŁA
3.R.POZNAŃ
4.R.LESZNO

 

ZOBACZ

 

 

11B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

KĘPNO
27.04.2022

1.R.KALISZ
2.R.KONIN
3.R.T.WSCHÓD 

 

ZOBACZ

 

 

11.

 

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

Finał

 

 

 

 

2007-2008

 

do

31.03.2022r.

 

do

13.04.2022r.

 

do 30.04.
2022r.

 

KĘPNO

17.05.2022r.

 

ZOBACZ 

 

 

12A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

OBORNIKI
12.05.2022

1.R.T.ZACHÓD
2.R.KONIN
3.R.KALISZ 

 

ZOBACZ 

 

 

12B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

WĄGROWIEC

10.05.2022 

1.R.T.WSCHÓD
2.R.PIŁA
3.R.LESZNO
4.R.POZNAŃ 

 

ZOBACZ 

 

 

12.

 

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

Finał

 

 

 

 

2007-2008

 

do

31.03.2022r.

 

do

13.04.2022r.

 

do 30.04.
2022r.

 

OBORNIKI

 

27.05.2022r.

 

ZOBACZ

 

 

13A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce siatkowej dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

PONIEC 12.05.2022

 

1.R.LESZNO
2.R.T.ZACHÓD
3.R.POZNAŃ
4.R.KALISZ 

 

ZOBACZ 

 

 

13B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce siatkowej dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

ŚRODA WIELKOPOLSKA

18.05.2022

 

1. R.LESZNO II
2.R.PIŁA
3.R.T.WSCHÓD
4.R.KONIN

 

ZOBACZ 

 

 

13.

 

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

Finał

 

 

 

2007-2008

 

do
31.03.2022r.

 

do
13.04.2022r.

 

do 30.04.
2022r.

 

KALISZ

 

2.06.2022r.

 

 

 

 

14A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce siatkowej chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

KROTOSZYN

6.05.2022

 

1.R.KALISZ I
2.R.T.WSCHÓD
3.R.POZNAŃ
4.R.KONIN

 

ZOBACZ 

 

 

14B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce siatkowej chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

NOWY TOMYŚL
10.05.2022 

 

1.R.KALISZ II
2.R.LESZNO
3.R.T.ZACHÓD
4.R.PIŁA 

 

ZOBACZ

 

 

14.

 

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

Finał

 

 

 

 

2007-2008

 

do
31.03.2022r.

 

do
13.04.2022r.

 

do 30.04.
2022r.

 

KROTOSZYN 18.05.2022r.

 

 

 ZOBACZ

 

 

15a.

 

Mistrzostwa w aerobiku grupowym
TURNIEJE ELIMINACYJNE

 

 

 

2007-2008

 

 

 

TURNIEJE NIE ODBĘDĄ SIĘ 

 

 

 

15.

 

Mistrzostwa w aerobiku grupowym
FINAŁ WOJEWÓDZKI

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

 

2007-2008

 

_______

 

_______

 

 

PLESZEW

28.04.2022r.

 

ZOBACZ 1

ZOBACZ 2

 

 

16A.

 

Półfinał A Mistrzostw w koszykówce dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 DĘBNICA 21.04.2022 

 

1.R.T.ZACHÓD I
2.R.T.WSCHÓD
3.R.PIŁA
4.R.POZNAŃ

 

 

ZOBACZ 

 

 

16B.

 

Półfinał B Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

KONIN

20.04.2022

 

 

1.R.T.ZACHÓD II
2.R.LESZNO
3.R.KALISZ
4.R.KONIN 

 

ZOBACZ

 

 

16.

 

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

Finał

 

 

 

 

2007-2008

 

do
31.03.2022r.

 

do
13.04.2022r.

 

do 30.04.2022r.
do ustalenia

 

DĘBNICA

19.05.2022r.

 

ZOBACZ 

 

 

17A.

 

Półfinał A Mistrzostw w koszykówce chłopców

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

OSTRÓW WLKP
27.04.2022

 

1.R.KALISZ I
2.R.PIŁA
3.R.T.ZACHÓD
4.R.LESZNO 

 

ZOBACZ

 

 

17B.

 

Półfinał B Mistrzostw w koszykówce chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

KONIN
27.04.2022

 

1.R.KALISZ II
2.R.T.WSCHÓD
3.R.KONIN
4.R.POZNAŃ 

 

ZOBACZ 

 

 

17.

 

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

Finał

 

 

 

 

2007-2008

 

do
31.03.2022r.

 

do
13.04.2022r.

 

do 30.04.2022r.
do ustalenia

 

GNIEZNO

13.05.2022r.

 

ZOBACZ 

 

 

18.

 

Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

do
31.03.2022r.

 

_______

 

_______

 


ŻERKÓW

26.04.2022r.

 

ZOBACZ

ZGŁASZARKA 

LISTA SZKÓŁ

LISTA STARTOWA

 

 

19.

 

Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

do
30.04.2022r.

 

_______

 

do
21.05.2022r

 

do
10.06.2022r. do ustalenia

 

ZOBACZ 1

ZGŁOSZENIE 

 

20A.

 

Eliminacje Mistrzostw w piłce nożnej dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

 

 

 

20.

 

Mistrzostwa w piłce nożnej dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

_______

 

_______

 

Eliminacje na
4 obiektach
do 7.05.2022r.

 

do 28.05.
2022r.
do ustalenia

 

ZOBACZ 1

 

 

21.

 

Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

do
9.04.2022r.

 

do
7.05.2022r.

 

_______

 

DOBRA 

 

30.05.2022r.

 

ZOBACZ 

 

 

22.

 

Mistrzostwa w koszykówkę 3×3 dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2022

 

 

 

23.

 

Mistrzostwa w koszykówkę 3×3 chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2022

 

 

 

24.

 

Mistrzostwa w drużynowych biegach na orientację

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

 

 

2007-2008

 

_______

 

_______

 

_______.

 

 

 

RYDZYNA

27.05.2022r.

 

 

ZOBACZ

ZGŁASZARKA

 

 

25.

 

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

do
7.05.2022r.

 

do
28.05.2022r.

 

_______

 

WRZEŚNIA

13.06.2022r.

 

 

 

26.

 

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców

 

 

 

 

 

2007-2008

 

do
7.05.2022r.

 

do
28.05.2022r.

 

_______

 

WRZEŚNIA

13.06.2022r.

 

 

 

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.