KALENDARZ
XXV IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2023/2024

 Aktualizacja 23.01.2024

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w kalendarzu

LP

Nazwa imprezy

Rocznik uczestnika

Termin zakończenia zawodów/widełki

 

Komunikat Organizacyjny

Komunik. Końcowy

Powiatowych

 Rejonowych

Półfinałowych/
strefowych

Wojewódzkich

 

1.

 

Festiwal sztafet
lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

2009-2010

 

_______

 

do 29.09.2023r.

_______

 

_______

 

POZNAŃ 5.10.2023r.

ZOBACZ
LISTA 

PROGRAM

ROZSTAWIENIE SZTAFET

 

ZOBACZ

 

2.

 

Mistrzostwa w Sztafetowych  biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

2009-2010

 

do 26.09.2023r.

 

_______

 

_______

 

POZNAŃ

10.10.2023r.

ZOBACZ  

LISTA

 

ZOBACZ 

 

3.

 

Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dziewcząt i chłopców

 

 

 

2009-2010

 

do
20.10.2023r.

 

_______

 

_______

 

POZNAŃ

29.11.2023r.

 

LISTA

LISTA INDYWIDUALNA

ZOBACZ

SERIE

ZGŁOSZENIE

PROMOCJA

 

WYNIKI OFICJALNE

 

4.

 

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt i chłopców

 

 

 

2009-2010

 

do
7.10.2023r.

 

do
21.10.2023r.

 

_______

 

GNIEZNO

8.11.2023r.

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

5.

 

Drużynowe Mistrzostwa w szachach dziewcząt i chłopców

 

 

 

2009-2010

 

do
10.11.2023r.

 

_______

 

_______

 

WAPNO 5.12.2023r.

 

ZOBACZ

 

ZOBACZ

WYNIKI 

 

6A.

 

Półfinał A Mistrzostw w unihokeju dziewcząt

 

 

2009-2010

 

 

 

NOWE MIASTO N/WARTĄ

1.12.2023

 

1.R.KONIN I
2.R.POZNAŃ
3.R.PIŁA
4.R.WSCHÓD 

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

6B.

 

Półfinał B Mistrzostw w unihokeju dziewcząt

 

 

2009-2010

 

 

 

BARANÓW

4.12.2023

 

1.R.KONIN II
2.R.ZACHÓD
3.R.KALISZ
4.R.LESZNO 

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

6.

 

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

Finał

 

 

 

2009-2010

 

do
21.10.2023r.

 

do
10.11.2023.

 

do 30.11.2023r.
do ustalenia

 

SIEDLEC 

 20.12. 2023r.

 

ZOBACZ

 

ZOBACZ 

 

7A.

 

Półfinał A Mistrzostw w unihokeju chłopców

 

 

2009-2010

 

 

 

 

NOWY TOMYŚL

1.12.2023

 

1.R.POZNAŃ II
2.R.ZACHÓD
3.R.KALISZ
4.R.PIŁA

 

 

ZOBACZ

 

ZOBACZ 

 

7B.

 

Półfinał B Mistrzostw w unihokeju chłopców

 

 

2009-2010

 

 

 

 

 NOWE MIASTO NAD WARTĄ

27.11.2023

 

1.R.POZNAŃ I
2.R.LESZNO
3.R.KONIN
4.R.WSCHÓD

 

 

ZOBACZ 

 

 ZOBACZ

 

7.

 

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

Finał

 

 

 

2009-2010

 

do
21.10.2023r.

 

do
10.11.2023.

 

do 30.11.2023r.
do ustalenia

 

NOWE MIASTO NAD WARTĄ

13.12. 2023r.

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

 

8.

 

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

 

 

 

2009-2010

 

do
18.11.2023r.

 

do
9.12.2023r.

 

_______

 

OBORNIKI

15.03.2024r.

 

ZOBACZ 

ZOBACZ 

 

9.

 

Mistrzostwa w futsalu

 

 

 

2009-2010

 

do
15.12.2023r.

 

do
16.03.2024r.

 

_______

 

WĄGROWIEC 

26.03.2024r.

 

ZOBACZ 

ZOBACZ 

 

10.

 

Indywidualne Mistrzostwa w warcabach klasycznych dziewcząt i chłopców 

 

 

 

2009-2010

 

do
29.02.2024r.

 

_______

 

_______

 

LIPNO

26.03.2024r.

 

ZOBACZ

LISTA DZ

LISTA CH

 

WYNIKI DZ 

WYNIKI CH 

 

11A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt

 

 

 

2009-2010

 

 

 

 KONIN
15.04.2024

1.R.WSCHÓD I
2.R.POZNAŃ
3.R.KONIN
4.R.KALISZ

 

 ZOBACZ

ZOBACZ 

 

11B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt

 

 

 

2009-2010

 

 

 

BUDZYŃ
15.04.2024

1.R.WSCHÓD II
2.R.ZACHÓD
3.R.PIŁA
4.R.LESZNO 

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

11.

 

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

Finał

 

 

 

 

2009-2010

 

do

1.03.2024r.

 

do

15.03.2024r.

 

do 20.04.
2024r.
do ustalenia

 

BUDZYŃ

6.05.2024r.

 

ZOBACZ 

 

 

12A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców

 

 

2009-2010

 

 

 

OBORNIKI
24.04.2024

1.R.ZACHÓD I
2.R.PIŁA
3.R.WSCHÓD
4.R.KONIN 

 

ZOBACZ

 

ZOBACZ

 

12B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców

 

 

2009-2010

 

 

 

 
NOWE
SKALMIERZYCE
23.04.2024

1.R.ZACHÓD II
2.R.LESZNO
3.R.POZNAŃ
4.R.KALISZ

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

12.

 

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

Finał

 

 

 

2009-2010

 

do

1.03.2024r.

 

do

15.03.2024r.

 

do 20.04.
2024r.
do ustalenia

 

OBORNIKI

21.05.2024r.

 

 

ZOBACZ

 

 

13A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce siatkowej dziewcząt

 

 

2009-2010

 

 

 

 WRONKI
11.04.2024

 

1.R.KALISZ I
2.R.PIŁA
3.R.ZACHÓD
4.R.WSCHÓD

 

ZOBACZ

 

ZOBACZ

 

13B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce siatkowej dziewcząt

 

 

2009-2010

 

 

 

 PONIEC
10.04.2024

 

1.R.KALISZ II
2.R.LESZNO
3.R.POZNAŃ
4.R.KONIN

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

13.

 

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

Finał

 

 

 

2009-2010

 

do
29.02.2024r.

 

do
15.03.2024r.

 

do 19.04.
2024r.
do ustalenia

 

STĘSZEW

17.05.2024r.

 

 

ZOBACZ 

 

 

14A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce siatkowej chłopców

 

 

2009-2010

 

 

 

 WRZEŚNIA
10.04.2024

 

1.R.PIŁA I
2.R.WSCHÓD
3.R.KONIN
4.R.ZACHÓD

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

14B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce siatkowej chłopców

 

 

2009-2010

 

 

 

POZNAŃ
24.04.2024 

 

1.R.PIŁA II
2.R.KALISZ
3.R.POZNAŃ
4.R.LESZNO 

 

ZOBACZ

 

ZOBACZ 

 

14.

 

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

Finał

 

 

 

2009-2010

 

do
29.02.2024r.

 

do
15.03.2024r.

 

do 19.04.
2024r.
do ustalenia

 

WRZEŚNIA

10.05.2024r.

 

 

ZOBACZ

 

 

15.

 

Mistrzostwa w aerobiku grupowym
FINAŁ WOJEWÓDZKI

 

 

 

2009-2010

 

_______

 

_______

 

_______

 

PLESZEW 

12.06.2024r.

 

ZOBACZ 

 

 

16A.

 

Półfinał A Mistrzostw w koszykówce dziewcząt

 

 

2009-2010

 

 

 

 LESZNO
23.04.2024

1.R.KONIN I
2.R.PIŁA
3.R.LESZNO
4.R.WSCHÓD

 

ZOBACZ

 

ZOBACZ

 

16B.

 

Półfinał B Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

 

 

2009-2010

 

 

 

OSTRÓW
WLKP
17.04.2024


1.R.KONIN II
2.R.KALISZ
3.R.ZACHÓD
4.R.POZNAŃ

 

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ 

 

16.

 

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

Finał

 

 

 

2009-2010

 

do
29.02.2024r.

 

do
23.03.2024r.

 

do 26.04.2024r.
do ustalenia

 

OSTRÓW WIELKOPOLSKI

28.05.2024r.

 

ZOBACZ 

 

 

17A.

 

Półfinał A Mistrzostw w koszykówce chłopców

 

 

2009-2010

 

 

 

 OSTRÓW WIELKOPOLSKI
22.04.2024

 

1.R.KALISZ I
2.R.KONIN
3.R.POZNAŃ
4.R.ZACHÓD

 

ZOBACZ 

 

ZOBACZ

 

17B.

 

Półfinał B Mistrzostw w koszykówce chłopców

 

 

2009-2010

 

 

 

  OWIŃSKA
25.04.2024

 

1.R.KALISZ II
2.R.LESZNO
3.R.PIŁA
4.R.WSCHÓD

 

ZOBACZ 

 

 

17.

 

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

Finał

 

 

 

2009-2010

 

do
29.02.2024r.

 

do
23.03.2024r.

 

do 26.04.2024r.
do ustalenia

 

OWIŃSKA 

07.05.2024r.

 

ZOBACZ

 

 

18.

 

Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

2009-2010

 

do
27.03.2024r.

 

_______

 

_______

 

ŻERKÓW

19.04.2024r.

ZOBACZ

ZOBACZ 2

ZGŁOSZENIA

PROGRAM MINUTOWY

MAPKA 

LISTA NUMEROWA

LISTA SZKÓŁ

 

 

WYNIKI DRUŻYNOWE

WYNIKI INDYWIDUALNE

 

19.

 

Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców

 

 

 

2009-2010

 

do
27.04.2024r.

 

_______

 

_______

 

PIŁA 

24.05.2024 

 

ZOBACZ 

ZGŁOSZENIE

LISTA

 

 

20.

 

Mistrzostwa w piłce nożnej dziewcząt

 

 

 

2009-2010

 

_______

 

_______

 

_________

 

CZERWONAK
4.06.2024r.

 

ZOBACZ 1

ZOBACZ FINAŁ

 

 

21.

 

Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

 

 

 

2009-2010

 

do
12.04.2024r.

 

do
30.04.2024r.

 

_______

 

GNIEZNO

17.05.2024r.

 

ZOBACZ

 

 

22.

 

Mistrzostwa w koszykówkę 3×3 dziewcząt

 

 

 

2009-2010

 

_______

 

do
10.05.2024r.

 

_______

 

NOWY TOMYŚL

22.05.2024r.

 

ZOBACZ 

 

 

23.

 

Mistrzostwa w koszykówkę 3×3 chłopców

 

 

 

2009-2010

 

_______

 

do
10.05.2024r

 

_______

 

NOWY TOMYŚL

22.05.2024r.

 

ZOBACZ

 

 

24.

 

Mistrzostwa w drużynowym biegu na orientację

 

 

 

2009-2010

 

_______

 

_______

 

_______.

 

 

SOLEC

(powiat wolsztyński)

29.05.2024r.

 

ZOBACZ 

 

 

25.

 

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

 

 

 

2009-2010

 

do
7.05.2024r.

 

do
22.05.2024r.

 

_______

 

WRZEŚNIA 

29.05.2024r.

 

ZOBACZ 

 

 

26.

 

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców

 

 

 

2009-2010

 

do
7.05.2024r.

 

do
22.05.2024r.

 

_______

 

WRZEŚNIA

29.05.2024r.

 

ZOBACZ 

 

 

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.