PŁYWANIE DRUŻYNOWE FINAŁ WOJEWÓDZKI WYNIKI

Dziękujemy wszystkim za sportowe zmagania w Finale Wojewódzkim w drużynowym pływaniu.
Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnymi wynikami zawodów
Dziękujemy Termom Maltańskim za pomoc w realizacji zawodów.
Szczególnie dziękujemy młodzieży oraz opiekunowi z I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi w Szamotułach za wsparcie w przeprowadzeniu imprezy

SZACHY IGRZYSKA DZIECI I IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Cieszymy się, z tak dużego zainteresowania Finałem Wojewódzkim w drużynowych szachach.
W związku z tak dużą ilością zgłoszeń dla Państwa wygody przenosimy rozgrywki Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej ze Szkoły Podstawowej do Hali Bankietowej Victoria ul. Podgórna 34, 62-120 Wapno
Wszystkim zawodnikom życzymy pomyślnych rozgrywek i jak najwięcej zwycięstw

PŁYWANIE DRUŻYNOWE 29.11.2023 TERMY MALTAŃSKIE

Wszystkich uczestników zawodów prosimy o zapoznanie się z rozstawieniem serii
Życzymy wszystkim dobrej zabawy i jak najlepszych wyników.
Do zobaczenia 😃

W związku z Finałem wojewódzkim w pływaniu, przygotowujemy dla Państwa możliwość śledzenia na naszej stronie wyników zawodów.
Wyniki będą dostępne TUTAJ

SZACHY DRUŻYNOWE

Zapraszamy na Finały Wojewódzkie w drużynowych szachach

IGRZYSKA DZIECI 4.12.2023 WAPNO (powiat wągrowiecki)

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 5.12.2023 WAPNO (powiat wągrowiecki)

LICEALIDA 13.12.2023 WĄGROWIEC

System SRS domyślnie pokazuje zawody z bieżącego miesiąca, w celu zgłoszenia na zawody rozgrywane w grudniu prosimy zmienić miesiąc w kalendarzu zawodów

Przypominamy o konieczności wpisania w zgłoszeniu w Systemie SRS dodatkowych informacji (min. rankingu zawodników) Szczegóły w komunikatach organizacyjnych zawodów

UNIHOKEJ PÓŁFINAŁY IGRZYSK DZIECI I IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Zapraszamy na półfinały w unihokeju.
Podział rejonów na półfinały w kalendarzu zawodów w odpowiedniej kategorii wiekowej

IGRZYSKA DZIECI

Dziewczęta:

Półfinał A SIEDLISKO 30.11.2023

Półfinał B NOWY TOMYŚL 30.11.2023

Chłopcy:

Półfinał A BRUDZEW 1.12.2023

Półfinał B NOWY TOMYŚL 5.12.2023

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Dziewczęta:

Półfinał A NOWE MIASTO N/WARTĄ 1.12.2023

Półfinał B BARANÓW 4.12.2023

Chłopcy:

Półfinał A NOWY TOMYŚL 1.12.2023

Półfinał B NOWE MIASTO N/WARTĄ 27.11.2023

Wszystkim uczestnikom rozgrywek półfinałowych gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów

Przypominamy, że System SRS domyślnie pokazuje zawody z bieżącego miesiąca, w celu zgłoszenia na półfinały rozgrywane w grudniu prosimy zmienić miesiąc w kalendarzu zawodów