KALENDARZ
XXII LICEALIADY

ROK SZKOLNY 2020/2021 

W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian

po określeniu kalendarza roku szkolnego

WYJĄTKOWO W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SZKÓŁ
ODBĘDZIE SIĘ WE WRZEŚNIU 2021 ROKU

 

LP

Nazwa imprezy

Rocznik uczestnik

Termin zakończenia zawodów/widełki

Aktualizacja 17.02.2021

Komunikat Organizacyjny

Komunikat Końcowy

Powiatowych

Rejonowych

Półfinałowych/
strefowych

Wojewódzkich

1.

 

Mistrzostwa w biegach ulicznych dziewcząt i chłopców

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

2001
i młodsi

 

______

 

______

 

______

 

09.2020r.
do ustalenia

 

ZAWODY ODWOŁANE
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
NIE ODBĘDĄ SIĘ

 

 

2.

 

Szkolna Liga lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

do

26.09.2020r.

 

do 23.10.2020r.

 

______

 

______

OSTRZESZÓW 9.10.2020

 ZOBACZ OSTRZESZÓW

 

3.

 

Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

do 28.09.2020r..

 

______

 

______

 

 

POZNAŃ

 

20.10.2020r.

ZAWODY ODWOŁANE

ZOBACZ

OŚWIADCZENIE

ZGŁASZARKA

LISTA

ZAWODY ODWOŁANE
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
NIE ODBĘDĄ SIĘ

 

 

 

4.

 

Drużynowe  Mistrzostwa w Pływaniu dziewcząt i chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

do 17.10.2020r.

 

______

 

______

 

11.2020r.
do ustalenia

 

ZAWODY ODWOŁANE
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
NIE ODBĘDĄ SIĘ

 

 

5.

 

Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie dziewcząt i chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

do

31.10.2020r.

 

______

 

 

Strefy do

21.11.2020r

 

12.2020r.
do ustalenia

 

ZAWODY ODWOŁANE
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
NIE ODBĘDĄ SIĘ

 

 

 

6.I

 

Strefa I Mistrzostw w Unihokeju dziewcząt

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

 

 

ZAWODY ODWOŁANE
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
NIE ODBĘDĄ SIĘ

 

 

 

6.II

 

Strefa II Mistrzostw w Unihokeju dziewcząt

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

 

 

ZAWODY ODWOŁANE
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
NIE ODBĘDĄ SIĘ

 

 

 

6.III

 

Strefa III Mistrzostw w Unihokeju dziewcząt

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

 

 

ZAWODY ODWOŁANE
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
NIE ODBĘDĄ SIĘ

 

 

 

6.

 

Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt
Finał

 

 

2001
i młodsi

 

do 24.10.2020r.

 

______

 

Strefy do
21.11.2020r.

 

 

do 18.12.2020r.      do ustalenia

 

ZAWODY ODWOŁANE
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
NIE ODBĘDĄ SIĘ

 

 

 

7.I

 

Strefa I
Mistrzostw w Unihokeju chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

 

 

ZAWODY ODWOŁANE
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
NIE ODBĘDĄ SIĘ

 

 

 

7.II

 

Strefa II
Mistrzostw w Unihokeju chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

 

 

ZAWODY ODWOŁANE
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
NIE ODBĘDĄ SIĘ

 

 

 

7.III

 

Strefa III
Mistrzostw w Unihokeju chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

 

 

ZAWODY ODWOŁANE
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
NIE ODBĘDĄ SIĘ

 

 

 

7.

 

Mistrzostwa w Unihokeju chłopców
Finał

 

 

2001
i młodsi

 

do 24.10.2020r.

 

______

 

Strefy do
21.11.2020r

 

do 18.12.2020r.      do ustalenia

 

ZAWODY ODWOŁANE
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
NIE ODBĘDĄ SIĘ

 

 

 

8.

 

Drużynowe Mistrzostwa w Szachach dziewcząt i chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

do 31.10.2020

 

______

 

______

 

12.2020r.
do ustalenia

 

ZAWODY ODWOŁANE
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
NIE ODBĘDĄ SIĘ

 

 

 

9.

 

Drużynowe  Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

 

do 15.05.2021r.

 

 

do 31.05.2021r.

 

 

______

 

 

 06.2021
do ustalenia

 

 

 

10A.

 

Półfinał A Mistrzostw
w Piłce Ręcznej dziewcząt

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

 

 

 

 

10B.

 

Półfinał B Mistrzostw
w Piłce Ręcznej dziewcząt

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

 

 

 

 

10.

 

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej dziewcząt
Finał

 

 

2001
i młodsi

 

 

do
10.04.2021r.

 

 

do
24.04.2021r.

 

do
15.05.2021

 

 

do
31.05.2021

 

 

 

11A.

 

Półfinał A Mistrzostw
w Piłce Ręcznej chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

 

 

 

 

11B.

 

Półfinał B Mistrzostw
w Piłce Ręcznej chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

 

 

 

 

11.

 

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej chłopców
Finał

 

 

2001
i młodsi

 

 

do
10.04.2021r.

 

 

do

24.04.2021r.

 

do
15.05.2021

 

 

do
31.05.2021

 

 

12.

 

Mistrzostwa w futsalu

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

2001
i młodsi

 

 

do
10.04.2021

 

 

do
30.04.2021r.

 

 

______

 

 

do
29.05.2021

 

 

 

13A

 

Półfinał A Mistrzostw w Koszykówce dziewcząt

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

 

 

 

 

 

13B.

 

Półfinał B Mistrzostw w Koszykówce dziewcząt

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

 

Mistrzostwa w Koszykówce dziewcząt
Finał

 

 

2001
i młodsi

 

 

do 16.04.2021r.

 

 

do 12.05.2021r.

 

 

do
29.05.2021r.

 

 

06.2021
do ustalenia
    

 

 

 

14A.

 

Półfinał A Mistrzostw w Koszykówce chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

 

 

 

 

 

14B.

 

Półfinał B Mistrzostw w Koszykówce chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

 

Mistrzostwa w Koszykówce chłopców
Finał

 

 

2001
i młodsi

 

 

do 16.04.2021r.

 

 

do 12.05.2021r.

 

 

do
29.05.2021r.

 

 

06.2021

do ustalenia    

 

 

 

15a.

 

Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym
TURNIEJE ELIMINACYJNE

 

 

2001
i młodsi

 

 

______

 

 

______

 

 

 

 

 

 

15.

 

Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym 
FINAŁ WOJEWÓDZKI

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

2001
i młodsi

 

 

______

 

 

______

 

 

Turnieje eliminacyjne

 

03-05.2021r.
do ustalenia

 

 

 

06.2021r.
do ustalenia

 

 

 

16A.

 

Półfinał A Mistrzostw w Piłce Siatkowej dziewcząt

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

 

 

 

 

16B.

 

Półfinał B Mistrzostw w Piłce Siatkowej dziewcząt

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

 

 

 

 

16.

 

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt Finał

 

 

2001
i młodsi

 

 

do 27.03.2021r.

 

 

do 17.04.2021r.

 

 

do
30.04.2021r.

 

 

do 31.05.2021r.     

 

 

 

17A.

 

Półfinał A Mistrzostw w Piłce Siatkowej chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

 

 

 

 

17B.

 

Półfinał B Mistrzostw w Piłce Siatkowej chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

 

 

 

 

 

 

17.

 

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej chłopców Finał

 

 

2001
i młodsi

 

 

do 27.03.2021r.

 

 

do 17.04.2021r.

 

 

do
30.04.2021r.

 

 

do 31.05.2021r.     

 

 

 

18.

 

Mistrzostwa w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

 

do 30.04.2021

 

 

______

 

 

______

 

 

05.2021r.     do ustalenia

 

 

 

19.

 

Mistrzostwa w Piłce Nożnej chłopców

 

2001
i młodsi

 

 

do

31.03.2021r.

 

 

do

30.04.2021r.

 

 

______

 

 

 05.2021r.

do ustalenia

 

 

 

 

20.

 

Mistrzostwa w koszykówce 3×3 dziewcząt

 

 

2003
i młodsi

 

______

 

do
15.05.2021r.

 

______

 

 

06.2021r.
do ustalenia    

 

 

 

21.

 

Mistrzostwa w koszykówce 3×3 chłopców

 

 

2003
i młodsi

 

 

______

 

 

do
15.05.2021r.

 

 

______

 

 

06.2021r.
do ustalenia    

 

 

22.

 

Mistrzostwa w  drużynowych biegach na orientację

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

2001
i młodsi

 

 

______

 

 

______

 

 

______

 

 

31.05-15.06. 2021r.
do ustalenia

 

 

 

 

23.

 

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej dziewcząt

 

 

2001
i młodsi

 

do 8.05.2021r

 

 

do 22.05.2021r.

 

 

 

______

 

 

do 23.06.2021r.

do ustalenia

 

 

 

24.

 

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

 

do 8.05.2021r.

 

 

 do 22.05.2021r.

 

 

 

______

 

 

do 23.06.2021r.

do ustalenia

 

 

25.

 

Szkolna Liga lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców

 

 

2001
i młodsi

 

 

______

 

 

06.2021r.

 

 

______

 

 

______

 

 

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

 

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego