KALENDARZ
XXIII LICEALIADY

ROK SZKOLNY 2021/2022 

Aktualizacja 9.02.2022

W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian

po określeniu kalendarza roku szkolnego

LP

Nazwa imprezy

Rocznik uczestnika

Termin zakończenia zawodów/widełki

Komunikat Organizacyjny

Komunikat Końcowy

Powiatowych

Rejonowych

Półfinałowych/
strefowych

Wojewódzkich

 

1.

 

Festiwal sztafet
lekkoatletycznych

dziewcząt i chłopców

 

 

2002
i młodsi

 

_______

 

do 30.09.2021r.
do ustalenia

 

 

_______

 

POZNAŃ 11.10.2021r.

 

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

LISTA

OŚWIADCZENIE

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY 

WYNIKI DZ+CH

 

2.

 

Szkolna Liga lekkoatletyczna dziewcząt
i chłopców

 

 

2002
i młodsi

 

 

 

do 23.10.2021r.

 

______

 

______

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOSTĘPNE
NA STRONACH REJONOWYCH 

 

WYNIKI 

 

3.

 

Mistrzostwa w Sztafetowych
Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

2002
i młodsi

 

do 25.09.2021r.

 

______

 

______

 

 

 

 

POZNAŃ

20.10.2021r.

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

OŚWIADCZENIE

ZGŁOSZENIE

LISTA 

MAPKA

 

WYNIKI SZTAFET

 

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE 

 

4.

 

Drużynowe  Mistrzostwa w Pływaniu
dziewcząt i chłopców

 

 

2002
i młodsi

 

do 16.10.2021r.

 

______

 

______

 

 

 

POZNAŃ

17.11.2021r.

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

ZGŁOSZENIE

 LISTA 

OŚWIADCZENIE 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY NR 2

SERIE

PROMOCJA

 

 

WYNIKI NIEOFICJALNE 

 

5.I

 

Strefa I
Mistrzostw w badmintonie dziewcząt i chłopców

 

2002
i młodsi

 

 

 

 

KALISZ

27.11.2021

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

OŚWIADCZENIE 

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY 

 

5.II

Strefa II
Mistrzostw w badmintonie dziewcząt i chłopców

 

2002
i młodsi

 

 

 

 

TRZCIANKA

29.11.2021 

 

KOMUNIKAT  ORGANIZACYJNY

OŚWIADCZENIE

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

 

5.

 

Drużynowe Mistrzostwa w Badmintonie
dziewcząt i chłopców

 

 

2002
i młodsi

 

do

30.10.2021r.

 

______

 

 

Strefy do

20.11.2021r

 

TRZCIANKA

8.12.2021r.

 KOMUNIKAT FINAŁ

OŚWIADCZENIE

KOMUNIKAT ORGANIZA-
CYJNY NR 1 

 

 

6.I

 

Strefa I

Mistrzostw w Unihokeju dziewcząt

 

 

2002
i młodsi

 

 

 

 

SWARZĘDZ

25.11.2021

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY 

OŚWIADCZENIE

 

ZOBACZ 

 

6.II

 

Strefa II

Mistrzostw w Unihokeju dziewcząt

 

 

2002
i młodsi

 

 

 

 

WIELEŃ 

29.11.2021

 

 KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

OŚWIADCZENIE

 

 

ZOBACZ 

 

6.III

 

Strefa III Mistrzostw w Unihokeju
dziewcząt

 

 

2002
i młodsi

 

 

 

 

GNIEZNO

8.12.2021 

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNA 

OŚWIADCZENIE

 

ZOBACZ 

 

6.

 

Mistrzostwa w Unihokeju dziewcząt

Finał

 

 

2002
i młodsi

 

do 23.10.2021r.

 

______

 

Strefy do
20.11.2021r.

 

WIELEŃ 21.12.2021r.      

 

KOMUNIKAT  FINAŁ

OŚWIADCZENIE

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY NR 1 

 

 

7.I

 

Strefa I
Mistrzostw w Unihokeju chłopców

 

 

2002
i młodsi

 

 

 

  

MOSINA

1.12.2021

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

OŚWIADCZENIE 

 

ZOBACZ

 

7.II

 

Strefa II
Mistrzostw w Unihokeju chłopców

 

 

2002
i młodsi

 

 

 

 

WIELEŃ

1.12.2021

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

OŚWIADCZENIE 

 

ZOBACZ 

 

7.III

 

Strefa III
Mistrzostw w Unihokeju chłopców

 

 

2002
i młodsi

 

 

 

 

SWARZĘDZ

2.12.2021

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

OŚWIADCZENIE 

 

ZOBACZ

 

7.

 

Mistrzostwa w Unihokeju chłopców

Finał

 

 

2002
i młodsi

 

do 23.10.2021r.

 

______

 

Strefy do
20.11.2021r

 

GNIEZNO

 20.12.2021r.      

KOMUNIKAT FINAŁ

OŚWIADCZENIE

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY NR 1 

 

ZOBACZ

 

8.

 

Drużynowe Mistrzostwa w Szachach
dziewcząt i chłopców

 

 

2002
i młodsi

 

do 30.10.2021

 

______

 

______

 

KALISZ

4.12.2021r.

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

OŚWIADCZENIE 

 

ZOBACZ 

 

9.

 

Drużynowe  Mistrzostwa w Tenisie
Stołowym dziewcząt i chłopców

 

 

2002
i młodsi

 

do 30.10.2021r.

 

do 27.11.2021r.

 

______

 

OBORNIKI ZMIANA MIEJSCA

 

25.03.2022

 

ZOBACZ

OŚWIADCZENIE 

 

ZOBACZ 

 

10A.

 

Półfinał A Mistrzostw
w Piłce Ręcznej dziewcząt

 

 

2002
i młodsi

 

 

 

GNIEZNO

15.03.2022

1. R.KALISZ
2. R.PIŁA
3. R.KONIN
4.GOSPODARZ 

 

ZOBACZ

OŚWIADCZENIE

 

 

10B.

 

Półfinał B Mistrzostw
w Piłce Ręcznej dziewcząt

 

 

2002
i młodsi

 

 

 

 OBORNIKI

15.03.2022

1.R.T.WSCHÓD
2.R.LESZNO
3.R.T.ZACHÓD
4.R.POZNAŃ

 

ZOBACZ 

OŚWIADCZENIE

 

 

10.

 

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej
dziewcząt
Finał

 

 

2002
i młodsi

 

do
6.11.2021r.

 

do
30.11.2021r.

 

03.2022
do ustalenia

 

GNIEZNO

12.04.2022

 

 

ZOBACZ 

 

 

11A.

 

Półfinał A Mistrzostw
w Piłce Ręcznej chłopców

 

 

2002
i młodsi

 

 

 

WĄGROWIEC

9.03.2022

1.R.PIŁA
2.R.T.ZACHÓD
3.R.POZNAŃ 

 

ZOBACZ 

OŚWIADCZENIE

 

 

11B.

 

Półfinał B Mistrzostw
w Piłce Ręcznej chłopców

 

 

2002
i młodsi

 

 

 

JAROCIN

14.03.2022

1.R.T.WSCHÓD
2.R.KALISZ
3.R.LESZNO
4.R.KONIN 

 

ZOBACZ 

OŚWIADCZENIE

 

 

11.

 

Mistrzostwa w Piłce Ręcznej
chłopców
Finał

 

 

2002
i młodsi

 

do
6.11.2021r.

 

do
30.11.2021r.

 

03.2022
do ustalenia

 

WĄGROWIEC

 

30.03.2022

 

 

ZOBACZ

 

 

12.

 

Mistrzostwa w futsalu

Finansowane
tylko ze środków UMWW

 

2002
i młodsi

 

do
18.03.2022

 

do
28.03.2022r.

 

______

 

KROBIA

 

4.04.2022

 

ZOBACZ 

 

 

ZOBACZ 

 

13A

 

Półfinał A Mistrzostw w Koszykówce
dziewcząt

 

 

2002
i młodsi

 

 

 

 

PIŁA

12.04.2022 

 

1.R.PIŁA I
2.R.LESZNO
3.R.KONIN
4.R.T.WSCHÓD 

 

ZOBACZ 

 

 

13B.

 

Półfinał B Mistrzostw w Koszykówce
dziewcząt

 

 

2002
i młodsi

 

 

 

 

OPALENICA

8.04.2022

 

1.R.PIŁA II
2.R.T.ZACHÓD
3.R.KALISZ
4.R.POZNAŃ

 

 

 

ZOBACZ 

 

 

13.

 

Mistrzostwa w Koszykówce
dziewcząt
Finał

 

 

2002
i młodsi

 

do 18.03.2022r.

 

do 1.04.2022r.

 

do
13.04.2022r. 

 

OPALENICA

28.04.2022

 

 

ZOBACZ 

 

 

14A.

 

Półfinał A Mistrzostw w Koszykówce
chłopców

 

 

2002
i młodsi

 

 

 

 

SIERAKÓW

21.04.2022

 

 

1.R.T.ZACHÓD I
2.R.KALISZ
3.R.LESZNO
4.R.PIŁA 

 

ZOBACZ

 

 

14B.

 

Półfinał B Mistrzostw w Koszykówce
chłopców

 

 

2002
i młodsi

 

 

 

 

KONIN

11.04.2022

 

1.R.T.ZACHÓD II
2.R.T.WSCHÓD
3.R.KONIN
4.R.POZNAŃ 

 

 

ZOBACZ 

 

 

14.

 

Mistrzostwa w Koszykówce
chłopców
Finał

 

 

2002
i młodsi

 

do 18.03.2022r.

 

do 1.04.2022r.

 

do
13.04.2022r. 

 

SIERAKÓW

    27.04.2022r.      

 

 ZOBACZ 

 

 

15a.

 

Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym
TURNIEJE ELIMINACYJNE

 

 

2002
i młodsi

 

______

 

______

 

 

TURNIEJE
NIE ODBĘDĄ SIĘ 

 

 

 

15.

 

Mistrzostwa w Aerobiku Grupowym 
FINAŁ WOJEWÓDZKI

Finansowane
tylko ze środków UMWW

 

2002
i młodsi

 

______

  

 

 

 

PLESZEW

28.04.2022r.

 

 

ZOBACZ 1 

ZOBACZ 2

 

 

16A.

 

Półfinał A Mistrzostw w Piłce
Siatkowej dziewcząt

 

 

2002
i młodsi

 

 

 

 

SZAMOTUŁY

11.04.2022

 

1.R.T.ZACHÓD I
2.R.KONIN
3.R.PIŁA
4.R.POZNAŃ 

 

ZOBACZ 

 

 

16B.

 

Półfinał B Mistrzostw w Piłce
Siatkowej dziewcząt

 

 

2002
i młodsi

 

 

 

 

ZBĄSZYŃ 
20.04.2022 

 

1.R.T.ZACHÓD II
2.R.KALISZ
3.R.LESZNO
4.R.T.WSCHÓD 

 

ZOBACZ 

 

 

16.

 

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej
dziewcząt

Finał

 

2002
i młodsi

 

do 18.03.2022r.

 

do 1.04.2022r.

 

do
13.04.2022r.

 

SZAMOTUŁY

 

30.05.2022      

 

 

ZOBACZ 

 

 

17A.

 

Półfinał A Mistrzostw w Piłce
Siatkowej chłopców

 

 

2002
i młodsi

 

 

 

 

SZAMOTUŁY

13.04.2022 

 

1.R.T.ZACHÓD I
2.R.PIŁA
3.R.KALISZ
4.R.LESZNO 

 

ZOBACZ 

 

 

17B.

 

Półfinał B Mistrzostw w Piłce
Siatkowej chłopców

 

 

2002
i młodsi

 

 

 

 

WRZEŚNIA

7.04.2022

 

1.R.T.ZACHÓD II
2.R.KONIN
3.R.T.WSCHÓD
4.R.POZNAŃ 

 

 

ZOBACZ 

 

 

17.

 

Mistrzostwa w Piłce Siatkowej
chłopców

Finał

 

 

2002
i młodsi

 

do 18.03.2022r.

 

do 1.04.2022r.

 

do
13.04.2022r.

 

WRZEŚNIA 
   27.04.2022      

 

 

ZOBACZ 

 

 

18.

 

Mistrzostwa w Drużynowych
Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

2002
i młodsi

 

do 31.03.2022

 

______

 

______

 

 

 ŻERKÓW

26.04.2022r.  
  

 

ZOBACZ

ZGŁASZARKA

LISTA SZKÓŁ

LISTA STARTOWA 

 

 

19.

 

Mistrzostwa w Piłce Nożnej

 

 

 

2002
i młodsi

 

do

26.03.2022r.

 

do

9.04.2022r.

 

______

 

KALISZ

28.04.2022

 

 

ZOBACZ 

 

 

20.

 

Mistrzostwa w koszykówce 3×3
dziewcząt

 

 

2005
i młodsi

 

______

 

do
14.05.2022r.

 

______

 

 

POZNAŃ

8.06.2022r.

     

 

ZOBACZ

 

 

21.

 

Mistrzostwa w koszykówce 3×3 chłopców

 

 

2005
i młodsi

 

______

 

do
14.05.2022r.

 

______

 

POZNAŃ

8.06.2022r.
    

 

ZOBACZ 

 

 

22.

 

Mistrzostwa
w drużynowych biegach na orientację

 

Finansowane tylko
ze środków UMWW

 

2002
i młodsi

 

______

 

______

 

______

 

 

 

RYDZYNA

27.05.2022r.

 

 

 

ZOBACZ

ZGŁASZARKA 

 

 

23.

 

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce
Plażowej dziewcząt

 

 

2002
i młodsi


do 7.05.2022r

 

do 28.05.2022r.

 

 

______

 

WRZEŚNIA

14.06.2022r.

 

 

 

 

24.

 

Mistrzostwa w Siatkowej Piłce
Plażowej chłopców

 

 

2002
i młodsi

 

do 7.05.2022r.

 

 do 28.05.2022r.

 

 

______

 

WRZEŚNIA

 14.06.2022r.

 

 

 

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego