KALENDARZ
XXIII IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROK SZKOLNY 2021/2022

W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian

po określeniu kalendarza roku szkolnego

 

LP

Nazwa imprezy

Rocznik uczestnika

Termin zakończenia zawodów/widełki

Komunikat Organizacyjny

Komunik. Końcowy

Powiatowych

 Rejonowych

Półfinałowych/
strefowych

Wojewódzkich

 

1.

 

Festiwal sztafet
lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców

 

 

2007-2008

 

_______

 

do 30.09.2021

_______

 

_______

 

 

POZNAŃ 11.10.2021r.

 

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

LISTA

OŚWIADCZENIE 

 

KOMU-
NIKAT KOŃCOWY 

 

2.

 

Mistrzostwa w Sztafetowych  biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

do
25.09.2021r.

 

_______

 

_______

 

 

POZNAŃ
20.10.2021r.

 

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

OŚWIADCZENIE

ZGŁOSZENIE

 LISTA 

MAPKA

 

WYNIKI SZTAFET

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE

 

3.

 

Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

do
16.10.2021r.

 

_______

 

_______

 

POZNAŃ

17.11.2021r.

 

 

 

 

4.

 

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

do
30.10.2021r.

 

do
20.11.2021r.

 

_______

 

12.2021r.
do ustalenia

 

 

 

5.

 

Drużynowe Mistrzostwa w szachach dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

do
30.10.2021

 

_______

 

_______

 

12.2021r.
do ustalenia

 

 

 

6A.

 

Półfinał A Mistrzostw w unihokeju dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

 

 

 

6B.

 

Półfinał B Mistrzostw w unihokeju dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

 

 

 

6.

 

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

Finał

 

 

 

 

2007-2008

 

do
23.10.2021r.

 

do
13.11.2021.

 

do 30.11.2021r.
do ustalenia

 

do 18.12. 2021r.
do ustalenia

 

 

 

7A.

 

Półfinał A Mistrzostw w unihokeju chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

 

 

 

7B.

 

Półfinał B Mistrzostw w unihokeju chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

 

 

 

7.

 

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

Finał

 

 

 

 

2007-2008

 

do
23.10.2021r.

 

do
13.11.2021.

 

do 30.11.2021r.
do ustalenia

 

do 18.12. 2021r.
do ustalenia

 

 

 

8.

 

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

do
30.10.2021r.

 

do
30.11.2021r.

 

_______

 

01.2022
do ustalenia

 

 

 

9.

 

Mistrzostwa w futsalu

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

 

 

2007-2008

 

do
11.12.2021r.

 

do
15.01.2022r.

 

_______

 

02.2022.
do ustalenia

 

 

 

10.

 

Indywidualne Mistrzostwa w warcabach klasycznych dziewcząt i chłopców

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

 

2007-2008

 

do
19.02.2022

 

_______

 

_______

 

03.2022
do ustalenia

 

 

 

11A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

 

 

 

11B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce ręcznej dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

 

 

 

11.

 

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

Finał

 

 

 

 

2007-2008

 

do

05.03.2022r.

 

do

19.03.2022r.

 

do 23.04.
2022r.
do ustalenia

 

do 14.05.
2022r.
do ustalenia

 

 

 

12A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

 

 

 

12B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce ręcznej chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

 

 

 

12.

 

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

Finał

 

 

 

 

2007-2008

 

do

05.03.2022r.

 

do

19.03.2022r.

 

do 23.04.
2022r.
do ustalenia

 

do 14.05.
2022r.
do ustalenia

 

 

 

13A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce siatkowej dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

 

 

 

13B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce siatkowej dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

 

 

 

13.

 

Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt

Finał

 

 

 

2007-2008

 

do
12.02.2022r.

 

do
12.03.2022r.

 

do 31.03.
2022r.
do ustalenia

 

04.2022r.
do ustalenia

 

 

 

 

14A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce siatkowej chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

 

 

 

14B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce siatkowej chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

 

 

 

14.

 

Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców

Finał

 

 

 

 

2007-2008

 

do
12.02.2022r.

 

do
12.03.2022r.

 

do 31.03.
2022r.
do ustalenia

 

04.2022r.
do ustalenia

 

 

 

 

15a.

 

Mistrzostwa w aerobiku grupowym
TURNIEJE ELIMINACYJNE

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

 

 

 

15.

 

Mistrzostwa w aerobiku grupowym
FINAŁ WOJEWÓDZKI

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

 

2007-2008

 

_______

 

_______

Turnieje eliminacyjne

01-03.2022r.
do ustalenia

 

04.2022r.
do ustalenia

 

 

 

16A.

 

Półfinał A Mistrzostw w koszykówce dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

 

 

 

16B.

 

Półfinał B Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

 

 

 

16.

 

Mistrzostwa w koszykówce dziewcząt

Finał

 

 

 

 

2007-2008

 

do
28.02.2022r.

 

do
19.03.2022r.

 

do 30.04.2022r.
do ustalenia

 

do 14.05.
2022r.
do ustalenia

 

 

 

17A.

 

Półfinał A Mistrzostw w koszykówce chłopców

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

 

 

 

17B.

 

Półfinał B Mistrzostw w koszykówce chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

 

 

 

17.

 

Mistrzostwa w koszykówce chłopców

Finał

 

 

 

 

2007-2008

 

do
28.02.2022r.

 

do
19.03.2022r.

 

do 30.04.2022r.
do ustalenia

 

do 14.05.
2022r.
do ustalenia

 

 

 

18.

 

Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

do
26.03.2022r.

 

_______

 

_______

 

do
23.04.2022r.
do ustalenia

 

 

 

19.

 

Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

do
30.04.2022r.

 

_______

 

do
14.05.2022r

 

do
28.05.2022r. do ustalenia

 

 

20A.

 

Eliminacje Mistrzostw w piłce nożnej dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

 

 

 

 

 

 

20.

 

Mistrzostwa w piłce nożnej dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

_______

 

_______

 

Eliminacje na
4 obiektach
do 7.05.2022r.

 

do 28.05.
2022r.
do ustalenia

 

 

 

21.

 

Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

do
9.04.2022r.

 

do
7.05.2022r.

 

_______

 

do 28.05.
2022r.
do ustalenia

 

 

 

22.

 

Mistrzostwa w koszykówkę 3×3 dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2022

 

 

 

23.

 

Mistrzostwa w koszykówkę 3×3 chłopców

 

 

 

 

2007-2008

 

Realizacja zadania odbędzie się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2022

 

 

 

24.

 

Mistrzostwa w drużynowych biegach na orientację

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

 

 

2007-2008

 

_______

 

_______

 

_______.

 

23.05-4.06.
2022r.
do ustalenia

 

 

 

25.

 

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej dziewcząt

 

 

 

 

2007-2008

 

do
7.05.2022r.

 

do
21.05.2022r.

 

_______

 

do 04.06.
2022r.
do ustalenia

 

 

 

26.

 

Mistrzostwa w siatkowej piłce plażowej chłopców

 

 

 

 

 

2007-2008

 

do
7.05.2022r.

 

do
21.05.2022r.

 

_______

 

do 04.06.
2022r.
do ustalenia

 

 

 

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

 

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.