KALENDARZ
XXIII IGRZYSK DZIECI

ROK SZKOLNY 2021/2022

Aktualizacja 9.02.2022

W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian

po określeniu kalendarza roku szkolnego

LP

Nazwa
imprezy

Rocznik
uczestnika

Termin
zakończenia zawodów/widełki

Komunikat
Organizacyjny

Komunikat
Końcowy

Powiatowych

Rejonowych

Półfinałowych/
strefowych

Wojewódzkich

1.

 

Festiwal
sztafet
lekkoatletycznych
dziewcząt i chłopców

 

 

2009
i młodsi

 

_______

 

do

30.09.2021

 

_______

 

POZNAŃ
11.10.2021r.

 

 

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

LISTA

OŚWIADCZENIE 

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY 

WYNIKI DZ+CH

2.

 

Mistrzostwa w sztafetowych biegach
przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

2009
i młodsi

 

do
25.09.2021r.

 

_______

 

_______

 

POZNAŃ

20.10.2021r.

 

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

OŚWIADCZENIE

ZGŁOSZENIE

LISTA

MAPKA

 

WYNIKI SZTAFET

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE 

3.

 

Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu
dziewcząt i chłopców

 

 

2009
i młodsi

 

do
16.10.2021r.

 

_______

 

_______

 

POZNAŃ

17.11.2021r.

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

ZGŁOSZENIE

LISTA

OŚWIADCZENIE

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY NR 2 

SERIE

PROMOCJA

 

WYNIKI NIEOFICJALNE 

4.

 

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie
dziewcząt i chłopców

 

 

2009
i młodsi

 

do
30.10.2021r.

 

do
20.11.2021r.

 

_______

 

DONABORÓW

9.12.2021r.

 

 

ZOBACZ

OŚWIADCZENIE 

 

ZOBACZ 

5A.

 

Półfinał A Mistrzostw w unihokeju
dziewcząt

 

 

2009
i młodsi

 

 

 

 

 

KOŁACZKOWO 6.12.2021 

ZOBACZ 

1.R.PIŁA
2.R.P.T.WSCHÓD 
3.R.P.T.ZACHÓD
4.R.POZNAŃ

OŚWIADCZENIE

 

ZOBACZ

5B.

 

Półfinał B Mistrzostw w unihokeju
dziewcząt

 

 

2009
i młodsi

 

 

 

 

ŁĘKA OPATOWSKA

8.12.2021

ZOBACZ 

1.R.KONIN
2.R.LESZNO
3.R.KALISZ 

OŚWIADCZENIE

 

ZOBACZ

 

5.

 

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

Finał

 

 

2009

i młodsi

 

do
22.10.2021r.

 

do
13.11.2021r.

 

do

30.11.2021

 

POZNAŃ

15.12.2021r.

 

 

ZOBACZ

OŚWIADCZENIE

 

6A.

 

Półfinał A Mistrzostw w unihokeju
chłopców

 

 

2009
i młodsi

 

 

 

 

KOWALEWO OPACTWO

7.12.2021 

ZOBACZ 

1.R.KONIN
2.R.P.T.WSCHÓD
3.R.P.T.ZACHÓD
4.R.KALISZ 

OŚWIADCZENIE

 

6B.

 

Półfinał B Mistrzostw w unihokeju
chłopców

 

 

2009

i
młodsi

 

 

 

 

NOWY TOMYŚL

1.12.2021 

 ZOBACZ

1.R.PIŁA
2.R.LESZNO
3.R.M.POZNAŃ
4.GOSPODARZ

OŚWIADCZENIE

 

ZOBACZ 

6.

 

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

Finał

 

 

2009
i młodsi

 

do
22.10.2021r.

 

do
13.11.2021r.

 

do

30.11.2021

 

POZNAŃ

14.12.2021r.

 

 

ZOBACZ

OŚWIADCZENIE 

 

ZOBACZ 

7.

 

Drużynowe Mistrzostwa w szachach
dziewcząt i chłopców

 

 

2009
i młodsi

 

do
30.10.2021r.

 

_______

 

_______

 

POZNAŃ

11.12.2021r.

 

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY 

OŚWIADCZENIE

 

ZOBACZ 

8.

 

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie
stołowym dziewcząt i chłopców

 

 

2009
i młodsi

 

do
30.10.2021r.

 

do
30.11.2021r.

 

_______

 

OBORNIKI

ZMIANA MIEJSCA

 

22.03.2022

 

 

ZOBACZ

OŚWIADCZENIE

 

ZOBACZ 

9.

 

Mistrzostwa w futsalu

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

2009
i młodsi

 

do
18.03.2022r.

 

do

28.03.2022r.

 

_______

 

KOWALEWO OPACTWO

 

6.04.2022

 

 

ZOBACZ

 

 

10.

 

Mistrzostwa w warcabach
klasycznych dziewcząt i chłopców

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

2009

i
młodsi


03.2022

 

_______

 

_______

 

POZNAŃ

09.04.2022r.

 

 

ZOBACZ 

LISTA

 

ZOBACZ DZ

ZOBACZ CH

11A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce
ręcznej dziewcząt

 

 

2009

i młodsi

 

 

 

 

TUCHORZA

5.05.2022

 

1.R.KALISZ
2.R.LESZNO
3.R.T.ZACHÓD
4.R.POZNAŃ

 

ZOBACZ 

 

11B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce
ręcznej dziewcząt

 

 

2009

i młodsi

 

 

 

 

BUDZYŃ 

9.05.2022

 

1.R.PIŁA
2.R.KONIN
3.R.T.WSCHÓD

 

ZOBACZ

 

11.

 

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

 

Finał

 

 

2009

i młodsi

 

do
12.03.2022r.

 

 

do
12.04.2022r.

 

do

30.04.2022

 

BUK
17.05.2022r.

 

 

ZOBACZ 

 

12A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce
ręcznej chłopców

 

 

2009

i
młodsi

 

 

 

 OBORNIKI

11.05.2022

 

1.R.T.ZACHÓD
2.R.POZNAŃ
3.R.KONIN 

 

ZOBACZ

 

12B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce ręcznej
chłopców

 

 

2009

i
młodsi

 

 

 

 OSTRÓW

WIELKOPOLSKI

6.05.2022

 

1.R.T.WSCHÓD
2.R.PIŁA
3.R.LESZNO
4.R.KALISZ 

 

ZOBACZ 

 

12.

 

Mistrzostwa w piłce ręcznej
chłopców
Finał

 

 

2009

i
młodsi

 

do
12.03.2022r.

 

 

do
12.04.2022r.

 

do

30.04.2022

 


OBORNIKI

19.05.2022r.

 

 

ZOBACZ

 

13.

 

Mistrzostwa w piłce siatkowej
dziewcząt

 

 

2009

i młodsi

 

do
5.04.2022r.

 

do
23.04.2022r.

 

_______

 

KROTOSZYN

 

10.05.2022r.

 

 

ZOBACZ 

 

14.

 

Mistrzostwa w piłce siatkowej
chłopców

 

 

2009

i młodsi

 

do
5.04.2022r.

 

do
23.04.2022r.

 

_______

 

KROTOSZYN


12.05.2022r.

 

 

ZOBACZ

 

15a.

 

Mistrzostwa w aerobiku grupowym
Turnieje eliminacyjne

 

 

2009

i młodsi

 

 

 

 

TURNIEJE
 NIE
ODBĘDĄ SIĘ 

 

 

15.

 

Mistrzostwa w aerobiku grupowym
Finał Wojewódzki

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

2009

i młodsi

 

_______

 

_______

 

 

PLESZEW

28.04.2022r.

 

 

ZOBACZ 1 

ZOBACZ 2

 

16A.

 

Półfinał A Mistrzostw w koszykówce
dziewcząt

 

 

2009

i
młodsi

 

 

 

 

KONIN
28.04.2022

 

1.R.KALISZ I
2.R.KONIN
3.R.T.ZACHÓD
4.R.POZNAŃ 

 

ZOBACZ

 

16B.

 

Półfinał B Mistrzostw w koszykówce
dziewcząt

 

 

2009

i
młodsi

 

 

 

 

ŚRODA WLKP

28.04.2022 

 

1.R.KALISZ II
2.R.LESZNO
3.R.T.WSCHÓD
4.R.PIŁA 

 

ZOBACZ

 

 

16.

 

Mistrzostwa w koszykówce
dziewcząt
Finał

 

 

2009

i
młodsi

 

do
12.03.2022r.

 

do
12.04.2022r.

 

do

30.04.2022r

 

OSTRÓW WLKP

30.05.2022r.

 

 

ZOBACZ

 

 

17A.

 

Półfinał A Mistrzostw w koszykówce
chłopców

 

 

2009

i młodsi

 

 

 

 

GNIEZNO
28.04.2022 

1.R.T.WSCHÓD I
2.R.T.ZACHÓD
3.R.KONIN
4.R.PIŁA 

 

ZOBACZ 

 

17B.

 

Półfinał B Mistrzostw w koszykówce
chłopców

 

 

2009

i młodsi

 

 

 

 

OSTRÓW WLKP
25.04.2022

1.R.T.WSCHÓD II
2.R.KALISZ
3.R.LESZNO
4.R.POZNAŃ 

 

ZOBACZ 

 

17.

 

Mistrzostwa w koszykówce chłopców
Finał

 

 

2009
i młodsi

 

do
12.03.2022r.

 

do
12.04.2022r.

 

do

30.04.2022r

 

RAWICZ

19.05.2022r.

 

 

ZOBACZ 

 

18.

 

Mistrzostwa w drużynowych biegach
przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

2009
i młodsi

 

do
31.03.2022r.

 

_______

 

_______

 


ŻERKÓW

26.04.2022r.

 

 

ZOBACZ

ZGŁASZARKA

LISTA SZKÓŁ

LISTA STARTOWA 

 

DRUŻYNOWE

INDYWIDUALNE 

19.

 

Mistrzostwa w czwórboju
lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

 

 

2009
i młodsi

 

do
30.04.2022r.

 

do
14.05.2022r.

 

_______

 

PIŁA

30.05.2022r.

 

 

ZOBACZ 

LISTA

 

 

ZOBACZ DZ

ZOBACZ CH 

20.

 

Mistrzostwa w trójboju lekkoatletycznym
dziewcząt i chłopców

 

 

2011

i młodsi

 

do
30.04.2022r.

 

05.2022r.

do ustalenia

 

_______

 

_______

 

 

ZOBACZ 

21.

 

Mistrzostwa w koszykówce 3×3 dziewcząt
i chłopców

 

 

2009
i młodsi

 

do
7.05.2022

 

_______

 

_______

 

POZNAŃ
7.06.2022
 

 

ZOBACZ 

LISTA SZKÓŁ

 

22.

 

Mistrzostwa
w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

2009

i
młodsi

 

Realizacja zadania odbędzie
się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2022

 

 

23.

 

Mistrzostwa
w drużynowych biegach na orientację

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

2009
i młodsi

 

_______

 

_______

 

_______

 

 

 

RYDZYNA

27.05.2022r.

 

 

 

ZOBACZ

ZGŁASZARKA 

HARMONOGRAM

ZOBACZ 2

 

 

WYNIKI INDYWIDUALNE

MIĘDZYCZASY 

WYNIKI DRUŻYNOWE

24.

 

Mistrzostwa
w rugby TAG

 

pilotażowo

 

 

2009
i młodsi

 

_______

 

________

 

do
14.05.2022r.

 

 

JAROCIN

10.06.2022r.

 

 

ZOBACZ  1

Zobacz 2

 

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego szkół.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

 

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.