KALENDARZ
XXIII IGRZYSK DZIECI

ROK SZKOLNY 2021/2022

W związku z sytuacją epidemiczną kalendarz może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian

po określeniu kalendarza roku szkolnego

LP

Nazwa
imprezy

Rocznik
uczestnika

Termin
zakończenia zawodów/widełki

Komunikat
Organizacyjny

Komunikat
Końcowy

Powiatowych

Rejonowych

Półfinałowych/
strefowych

Wojewódzkich

1.

 

Festiwal
sztafet
lekkoatletycznych
dziewcząt i chłopców

 

 

2009
i młodsi

 

_______

 

do

30.09.2021

 

_______

 

POZNAŃ
11.10.2021r.

 

 

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

LISTA

OŚWIADCZENIE 

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY 

2.

 

Mistrzostwa w sztafetowych biegach
przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

2009
i młodsi

 

do
25.09.2021r.

 

_______

 

_______

 

POZNAŃ

20.10.2021r.

 

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

OŚWIADCZENIE

ZGŁOSZENIE

LISTA

MAPKA

 

WYNIKI SZTAFET

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE 

3.

 

Drużynowe Mistrzostwa w pływaniu
dziewcząt i chłopców

 

 

2009
i młodsi

 

do
16.10.2021r.

 

_______

 

_______

 

POZNAŃ

17.11.2021r.

 

 

 

4.

 

Drużynowe Mistrzostwa w badmintonie
dziewcząt i chłopców

 

 

2009
i młodsi

 

do
30.10.2021r.

 

do
20.11.2021r.

 

_______

 

12.2021r.
do ustalenia

 

 

5A.

 

Półfinał A Mistrzostw w unihokeju
dziewcząt

 

 

2009
i młodsi

 

 

 

 

 

 

5B.

 

Półfinał B Mistrzostw w unihokeju
dziewcząt

 

 

2009
i młodsi

 

 

 

 

 

 

5.

 

Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt

Finał

 

 

2009

i młodsi

 

do
22.10.2021r.

 

do
13.11.2021r.

 

do

30.11.2021

 

12.2021r.
do ustalenia

 

 

6A.

 

Półfinał A Mistrzostw w unihokeju
chłopców

 

 

2009
i młodsi

 

 

 

 

 

 

6B.

 

Półfinał B Mistrzostw w unihokeju
chłopców

 

 

2009

i
młodsi

 

 

 

 

 

 

6.

 

Mistrzostwa w unihokeju chłopców

Finał

 

 

2009
i młodsi

 

do
22.10.2021r.

 

do
13.11.2021r.

 

do

30.11.2021

 

12.2021r.
do ustalenia

 

 

7.

 

Drużynowe Mistrzostwa w szachach
dziewcząt i chłopców

 

 

2009
i młodsi

 

do
30.10.2021r.

 

_______

 

_______

 

12.2021r.

do ustalenia

 

 

8.

 

Drużynowe Mistrzostwa w tenisie
stołowym dziewcząt i chłopców

 

 

2009
i młodsi

 

do
30.10.2021r.

 

do
30.11.2021r.

 

_______

 

01.2022

do
ustalenia

 

 

9.

 

Mistrzostwa w futsalu

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

2009
i młodsi

 

do
11.12.2021r.

 

do

15.01.2022r.

 

_______

 

02.2022
do ustalenia

 

 

10.

 

Mistrzostwa w warcabach
klasycznych dziewcząt i chłopców

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

2009

i
młodsi

do
12.02.2022

 

_______

 

_______

 

03.2022r.
do ustalenia

 

 

11A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce
ręcznej dziewcząt

 

 

2009

i młodsi

 

 

 

 

 

 

11B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce
ręcznej dziewcząt

 

 

2009

i młodsi

 

 

 

 

 

 

11.

 

Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

 

Finał

 

 

2009

i młodsi

 

do
12.02.2022r.

 

 

do
12.03.2022r.

 

do

26.03.2022

 

do
13.04.2022r.

 

 

12A.

 

Półfinał A Mistrzostw w piłce
ręcznej chłopców

 

 

2009

i
młodsi

 

 

 

 

 

 

12B.

 

Półfinał B Mistrzostw w piłce ręcznej
chłopców

 

 

2009

i
młodsi

 

 

 

 

 

 

12.

 

Mistrzostwa w piłce ręcznej
chłopców
Finał

 

 

2009

i
młodsi

 

do
12.02.2022r.

 

 

do
12.03.2022r.

 

do

26.03.2022

 

do
13.04.2022r.

 

 

13.

 

Mistrzostwa w piłce siatkowej
dziewcząt

 

 

2009

i młodsi

 

do
5.03.2022r.

 

do
26.03.2022r.

 

_______

 

do
23.04.2022r.
do ustalenia

 

 

14.

 

Mistrzostwa w piłce siatkowej
chłopców

 

 

2009

i młodsi

 

do
5.03.2022r.

 

do
26.03.2022r.

 

_______

 

do
23.04.2022r.
do ustalenia

 

 

15a.

 

Mistrzostwa w aerobiku grupowym
Turnieje eliminacyjne

 

 

2009

i młodsi

 

 

 

 

 

 

15.

 

Mistrzostwa w aerobiku grupowym
Finał Wojewódzki

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

2009

i młodsi

 

_______

 

_______

Turnieje
eliminacyjne

 

01-03.2022r.
do ustalenia

 

04.2022r.
do ustalenia

 

 

16A.

 

Półfinał A Mistrzostw w koszykówce
dziewcząt

 

 

2009

i
młodsi

 

 

 

 

 

 

16B.

 

Półfinał B Mistrzostw w koszykówce
dziewcząt

 

 

2009

i
młodsi

 

 

 

 

 

 

16.

 

Mistrzostwa w koszykówce
dziewcząt
Finał

 

 

2009

i
młodsi

 

do
12.02.2022r.

 

do
12.03.2022r.

 

do

31.03.2022r

 

04.2022r.

do ustalenia

 

 

17A.

 

Półfinał A Mistrzostw w koszykówce
chłopców

 

 

2009

i młodsi

 

 

 

 

 

 

17B.

 

Półfinał B Mistrzostw w koszykówce
chłopców

 

 

2009

i młodsi

 

 

 

 

 

 

17.

 

Mistrzostwa w koszykówce chłopców
Finał

 

 

2009
i młodsi

 

do
12.02.2022r.

 

do
12.03.2022r.

 

do

31.03.2022r

 

04.2022r.

do ustalenia

 

 

18.

 

Mistrzostwa w drużynowych biegach
przełajowych dziewcząt i chłopców

 

 

2009
i młodsi

 

do
26.03.2022r.

 

_______

 

_______

 

do
23.04.2022r.
do ustalenia

 

 

19.

 

Mistrzostwa w czwórboju
lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

 

 

2009
i młodsi

 

do
30.04.2022r.

 

do
14.05.2022r.

 

_______

 

23-31.05.
2022r.
do ustalenia

 

 

20.

 

Mistrzostwa w trójboju lekkoatletycznym
dziewcząt i chłopców

 

 

2011

i młodsi

 

do
30.04.2022r.

 

05.2022r.

do ustalenia

 

_______

 

_______

 

 

21.

 

Mistrzostwa w koszykówce 3×3 dziewcząt
i chłopców

 

 

2009
i młodsi

 

do
30.04.2022

 

_______

 

_______

 

do
05.2022
 do ustalenia

 

 

22.

 

Mistrzostwa
w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

2009

i
młodsi

 

Realizacja zadania odbędzie
się według odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2022

 

 

23.

 

Mistrzostwa
w drużynowych biegach na orientację

 

Finansowane tylko ze środków UMWW

 

 

2009
i młodsi

 

_______

 

_______

 

_______

 

23.05-4.06
2022r.
do ustalenia

 

 

 

24.

 

Mistrzostwa
w rugby TAG

 

pilotażowo

 

 

2009
i młodsi

 

_______

 

do
14.05.2022r.

 

_______

 

1-4.06.2022r.
do ustalenia

 

 

Dokładny termin zawodów powiatowych określają organizatorzy sportu w porozumieniu ze szkołami, które zgłosiły się do współzawodnictwa sportowego szkół.

Rejonowi organizatorzy sportu określają termin w porozumieniu z powiatowymi organizatorami sportu.

 

. –imprezy WIMS poza systemem Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Szkół, finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.